Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

UNI-NET zaprasza do testowania systemu MOTOTRBO w Warszawie

 

Spółka UNI-NET, operator publicznej sieci łączności dyspozytorskiej RADIO-NET, poinformował o modernizacji swojej infrastruktury radiowej na terenie Warszawy do cyfrowego systemu DMR MOTOTRBO. System złożony z trzech przemienników Motorola DR3000 pracujących w konfiguracji IP Site Connect oferuje doskonały zasięg cyfrowej łączności radiowej na terenie Warszawy i okolic.

 

uni-net-testy-mototrbo-warszawa 

 

Dzięki pracy systemu w paśmie UHF 450-470 MHz udało się uzyskać zasięgi rzędu 20 km (radiotelefon ręczny) i 30-35 km (radiotelefon przewoźny) od centrum Warszawy. Użyte pasmo UHF bardzo dobrze nadaje się do propagacji sygnału radiowego w ścisłej i wysokiej zabudowie stołecznych dzielnic. Cyfrowy system oferuje lepszy zasięg niż poprzedni analogowy.

 

Poniżej mapa zasięgu:

  • kolor ciemnoszary - zasięg dla radiotelefonu ręcznego,
  • kolor jasnoszary - zasięg dla radiotelefonu przewoźnego.

Mapa zasięgu cyfrowej sieci radiowej Uni-Net w Warszawie i okolicach

 

Do dyspozycji klientów jest pełne portfolio radiotelefonów Motorola z modelem SL4000 na czele. Poza cyfrową jakością głosu w niedalekiej przyszłości będą oferowane zaawansowane aplikacje dyspozytorskie oraz monitoring obiektów w oparciu o autorską aplikację UNI-AVL.

 

 

"To dla nas bardzo duży krok naprzód. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom nową cyfrową jakość głosu oraz w przyszłości rozbudowane aplikacji lokalizacji i monitoringu obiektów. Gorąco zapraszamy do udziału w bezpłatnych testach naszego systemu wszystkie stołeczne firmy dla których niezawodna łączność radiowa jest kluczowym elementem codziennej działalności" — powiedział Zygmunt Chudy, Dyrektor Zarządzający Uni-Net Sp. z o.o.

 

Obecnie system jest testowany przez jedną z dużych stołecznych firm transportowych. W celu przetestowania systemu należy skontaktować się pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer telefonu (22) 332 11 00.

 

Źródło: uni.net.pl

 

O firmie UNI-NET Sp. z o.o.

uni-net-logotyp-nowy-malyUNI-NET Poland Sp. z o.o. to od ponad dwudziestu lat lider na rynku radiokomunikacyjnym. Firma projektuje, buduje i utrzymuje dedykowane systemy łączności radiokomunikacyjnej oraz wykonuje pomiary natężenia pola elektromagnetycznego. Firma jest operatorem sieci łączności radiowej RADIO-NET oraz autorem Systemu Lokalizacji i Monitoringu obiektów – UNI-AVL.