Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy wzmiacniacz sygnałów radiowych HQT

 

Firma HTS, wyłączny dystrybutor firmy HQT w Polsce, przedstawiła nowy wzmacniacza sygnałów radiowych firmy HQT HS-8600 BDA (ang. Bi-Directional Amplifier). Wzmacniacz umożliwia zwiększenie obszaru działania sieci radiowej wszędzie tam, gdzie sygnał ze stacji bazowej czy przemiennika nie dociera lub jego jakość jest niewystarczająca.

 

HQT-HS-8600-BDA-Bi-Directional-Amplifier

 

Dzięki wbudowanemu modułowi selektywnego wyboru kanału, wzmacniacz HS-8600 BDA może wzmacniać selektywnie sygnały radiowe, regenerować słaby sygnał odebrany przed wzmocnieniem i przekazywać czysty, stabilny, wzmocniony sygnał dalej przez zainstalowany system antenowy. HS-8600 jest kompatybilny z systemami MOTOTRBO, NEXEDGE, iDEN, TETRA, MPT-1327, LTR i APCO25 jak również z sieciami konwencjonalnymi VHF i UHF.

 

Wzmacniacz może być stosowany w tunelach, dla pokrycia zasięgiem sieci radiowej dróg oraz w transporcie szynowym. Rozwiązanie pozwala na znaczne obniżenie kosztów budowy sieci dzięki ograniczeniu ilości koniecznych do zainstalowania stacji bazowych systemu.

 

Modułowa budowa HS-8600 sprawia, że jest to urządzenie łatwe w obsłudze i instalacji, retransmitujące symultanicznie wzmocnione sygnały radiowe bez konieczności rezerwowania dla potrzeb retransmisji dodatkowych kanałów radiowych. Oprogramowanie HS-8600 umożliwia zdalne zarządzanie HS-8600 przez sieć publiczną GSM. Wysokie stopnie ochrony przed wodą i pyłem sprawiają, że HS-8600 może być instalowany w niemal każdym środowisku pracy.

 

Dzięki zastosowaniu wzmacniacza mocy o wysokiej liniowości oraz filtru dupleksowego wysokiej klasy, HS-8600 wycina zniekształcenia intermodulacyjne i niepożądane szumy.

 

Zainteresowanych otrzymaniem specyfikacji technicznej oraz szczegółowych danych prosimy o kontakt z przedstawicielami HQT-Science&Technology Ltd. W sieci dystrybucji HTS-HIGH TECH STUDIO na terenie Polski, Czech i Słowacji lub o kontakt z Działem Handlowym HTS Żory.

 

High Tech Studio
ul. Boczna 8
44-240 Żory
tel. 00 48 32 793 43 7
fax. 00 48 32 435 10 79
www.htsa.com.pl
e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

O firmie HTS – HIGH TECH STUDIO (www.htsa.com.pl)
HTS-hight-tech-studio-logoHTS – HIGH TECH STUDIO działa nieprzerwanie od 2004 roku obejmując swoim zasięgiem obszar Polski, Czech i Słowacji. HTS jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym takich firm jak HQT, MOTOROLA, KENWOOD, PELTOR/3M.