Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola reprezentowana przez AKSEL na MSPO 2013

 

Firma Aksel Sp. z o.o. po raz czwarty z rzędu jest obecna na targach MSPO w Kielcach. Motywem przewodnim jej stoiska jest hasło "integracja systemów radiokomunikacyjnych". Aksel, jako wieloletni partner firmy Motorola Solutions, prezentuje system TETRA Dimetra IP Micro, pełne portfolio radiotelefonów TETRA oraz DMR, które uzupełnia szeroki wybór akcesorii.

 

Stoisko firmy Aksel Sp. z o.o. podczas targów MSPO 2013 w Kielcach

 

Szczególne miejsce w ekspozycji zajmują systemy konwergentne, których trzon stanowi najnowsza wersja autorskiej aplikacji dyspozytorskiej — ConSEL. System oferuje integrację systemów łączności radiowej TETRA, DMR, analogowej oraz telefonii VoIP. Poprzez użycie bramki Asterix oraz protokołu SIP integrator oferuje niemal nieograniczone możliwości współpracy z systemami przewodowymi (PABX, PSTN, GSM) i radiowymi.

 

integrator-systemow-radiokomunikacyjnych-consle-aksel-mspo-2013

Jako ciekawostkę warto dodać, że obecna wersja ConSEL jest w stanie zintegrować więcej niż 15 przemienników Motorola DMR w jeden system IP Site. Przykładem jest to praca systemu radiowego w województwie wielkopolskim, gdzie w jednej sieci pracuje prawie 80 przemienników MOTOTRBO. Kolejną nowością jest możliwość autoryzacji radiotelefonów w systemie (poprzez nałożenie restrykcji na radiotelefony które nie widnieją w bazie abonentów systemu ConSEL).

 

odwiedzajacy-na-stoisku-aksel-mspo-2013 

Firma poinformowała też o poszerzeniu grona dostawców akcesorii do radiotelefonów o firmy Invisio oraz Phonak. Na stoisku był też obecna Sara Isoardo z firmy Radio Activity z Włoch. Radio Activity to młoda i dynamiczna firma, będąca partnerem firmy Motorola Solutions, specjalizującej się w rozwiązaniach DMR typu Simulcast.

 

Zespół firmy AKSEL na stoisku podczas MSPO 2013 w Kielcach

 

 

Źródło: Aksel Sp. z o.o. Fot: Mariusz Waruszewski RadioTech.pl

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.