Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aksel-Net wspiera Tour de Pologne w Krakowie

 

Firma Aksel-Net, operator prywatnego systemu łączności DMR, dostarczyła system łączności na potrzeby organizatorów wyścigu Tour de Pologne w Krakowie. W tym mieście odbędzie się start III etapu i meta VII.

 

 kolarze-tour-de-pologne-2013-krakow

 

W tym roku już po raz szósty z rzędu Tour de Pologne zakończy się w Krakowie, 3 sierpnia, etapem jazdy indywidualnej na czas z Wieliczki z metą na Rynku Głównym. W Krakowie rozpoczęła się wczoraj polska część wyścigu. Dwa pierwsze etapy odbyły się we włoskich Dolomitach, w regionie Trentino.

 

Aksel-Net posiada swój system łączności radiowej w standardzie DMR (Digital Mobile Radio), który obejmuje swym zasięgiem Kraków i okolice. Firma dostarczyła organizatorom cyfrowe radiotelefony DMR Motorola serii DP4801 oraz najnowsze SL4000. Cała sieć pracuje w paśmie UHF. Użytkownikiem sprzętu jest Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, który jest organizatorem krakowskiego odcinka wyścigu.

 

To wielkie wydarzenie sportowe związane jest z wprowadzeniem zmian w organizacji ruchu drogowego oraz w miejskiej komunikacji publicznej, wymaga ścisłej współpracy organizatorów wyścigu z policją, innymi służbami mundurowymi i jednostkami miejskimi.

 

Firma Aksel-Net oferuje czasowe wypożyczenie sprzętu, umowy krótkoterminowe oraz nawiąże współpracę z innymi Operatorami na zasadzie umów partnerskich.

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Źródło: www.akselnet.pl Fot. ZIS Kraków

 

Aksel-Net Sp. z o.o. logoFirma Aksel-Net funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski.