Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

CH Arkadia z Hytera DMR

 

CH Arkadia to jedno z największych takich w Polsce i Europie centrów handlowo-usługowych. Od kwietnia 2012 roku firma Solid Security, która od wielu lat dba o bezpieczeństwo w tym obiekcie, korzysta z cyfrowego systemu komunikacji radiowej Hytera DMR.

 

Ch-arkadia-warszawa-fasada

 

Dotychczas używany, analogowy system radiowy nie zapewniał poufności przesyłanych informacji a także należytej jakości dźwięku i wystarczającego zasięgu. W kwietniu 2012 roku wdrożony został kompletny system składający się z dwóch przemienników RD985 zainstalowanych w obiekcie oraz ponad 30 radiotelefonów Hytera PD705 i MD785 z akcesoriami.


Nowy system umożliwił poprawę jakości prowadzonej korespondencji, zapewnia lepsze zasięgi oraz poufność przesyłanych informacji. Nie do przecenienia jest także możliwość jednoczesnego prowadzenia dwóch rozmów dzięki wykorzystaniu technologii DMR. Użytkownicy doceniają także terminale przenośne PD705, które odznaczają się najwyższą jakością wykonania i odpornością na czynniki zewnętrzne dzięki normie IP67.CH Arkadia to ponad 287 tys. m² powierzchni użytkowej, 255 sklepów, 22 restauracje, 15-ekranowe kino Cinema City oraz dwupoziomowy parking na 4500 samochodów. Powierzchnia handlowa Arkadii wynosi ponad 110 000 m2. W kraju Arkadia ustępuje wielkością wyłącznie łódzkiej Manufakturze oraz Portowi Łódź.

 

Źródło: RTcom, Fot: commons.wikimedia.org

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. www.hytera.com jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.