Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DGT z kontraktem serwisowym w Policji za 2,4 mln zł

 

Firma DGT poinformowała o podpisaniu w dniu 8 lipca 2013 umowy z Komendą Główną Policji na serwis pogwarancyjny central cyfrowych własnej produkcji na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Umowa będzie obowiązywać przez 24 miesiące a jej wartość to 2,4 miliona złotych.

 

dgt-kgp-logotypy-razem 

 

Serwisem zostanie objętych 29 central telefonicznych typu DGT 3450 Millenium, 3450NJ, MiniMillenium, system dyspozytorski MCS-IP oraz system zarządzania i rejestracji rozmów (oparty o rejestratory DGT NetCRR).

 

W ramach umowy firma będzie też odpowiedzialna za dokonywanie okresowych przeglądów serwisowych, świadczenie wsparcia technicznego w trybie 24/7, identyfikację i usuwanie błędów, usterek oraz nieprawidłowości w pracy systemu. Do dyspozycji będzie dostępna 24-godzinna telefoniczna pomoc techniczna konsultantów serwisowych. W cenie usługi zawarta jest również aktualizacja oprogramowania urządzeń wchodzących w skład systemu.

 

Źródło: KGP, dgt.pl

 

O firmie DGT www.dgt.pl

dgt-logo.gifDGT jest dostawcą nowoczesnych systemów łączności, między innymi dla operatorów telekomunikacyjnych, biznesu i administracji publicznej oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych dla jednostek samorządu terytorialnego (Internet, telefonia VoIP, monitoring). DGT specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu systemów łączności dla MON stosowanych także w trudnych warunkach środowiskowych (m.in. na misjach pokojowych w Afganistanie i Iraku).