Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Firma HTS-HIGH TECH STUDIO wyłącznym dystrybutorem marki HQT

 

Firma HTS-HIGH TECH STUDIO z siedzibą w Żorach, została oficjalnym, wyłącznym dystrybutorem długo oczekiwanej na naszym rynku marki HQT w Polsce, Czechach i Słowacji. Radiotelefony HQT cechuje wysoka jakość wykonania, ciekawe innowacyjne często opatentowane rozwiązania oraz przystępna cena dla użytkownika końcowego.

 

hqt-science-and-technology-radiokomunikacja-profesjonalna

 

hqt-th-289-radiotelefonJednym z ciekawszych modeli jest dwupasmowy radiotelefon TH-2890, mający możliwość prowadzenia jednoczesnego nasłuchu na dwóch częstotliwościach. Kolejny interesujący model to TH-369, który może być dostarczony w obudowie w barwach maskujących (militarnych). Modele serii Q1, Q3 i Q5 to radiotelefony komercyjne, dedykowane dla użytkowników szukających sprzętu wysokiej jakości za przystępną cenę, dającą przewagę konkurencyjną. W ofercie HTS znajdziemy również radiotelefon na nielicencjonowane pasmo PMR446, QM446 produkowany w trzech kolorach do wyboru, w zależności od preferencji użytkownika.

Radiotelefony profesjonalne produkcji HQT, cechuje wysoka jakość wykonania oraz podwyższone standardy bezpieczeństwa i dodatkowe funkcje jak czujnik MAN DOWN w modelu TH8800 informujący o upadku użytkownika w sytuacji zagrożenia. Radiotelefon przewoźny HQT TM-1000 jest przeznaczony głównie dla firm taksówkowych, w których często korzysta się jeszcze z pasma 66-88 MHz.

hqt-tm-1000Jeszcze w tym roku firma HTS-HIGH TECH STUDIO zaproponuje swoim partnerom handlowym współpracę w zakresie sprzedaży produktów DMR produkcji HQT, o czym poinformujemy na łamach RadioTech.pl.

Firma HTS udostępniła również swoim partnerom handlowym kask motocyklowy wraz z łącznością podkaskową NOLAN N-104P w specjalnym wykonaniu dla polskiej Policji, który został zaprojektowany przy współpracy NOLAN Italy i HTS Żory, zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami użytkownika. Nolan N-104P został przystosowany do pracy zarówno w analogowych systemach łączności motocyklowej, aktualnie używanej przez polską Policję, jak również cyfrowych systemach DMR i TETRA.

 

Firmy zainteresowane współpracą w charakterze Resellera HQT prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Źródło: HTS-HIGH TECH STUDIO


hqt-high-quality-and-technology-logo

HQT Science & Technology (Shenzhen) Co, Ltd.  (www.hqt-tech.com) jest jednym z 3 wiodących, najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów sprzętu profesjonalnej łączności radiowej w Chinach. HQT specjalizuje się w produkcji, R&D i serwisie rozwiązań dla profesjonalnych systemów łączności radiowej. Ponadto HQT aktywnie rozwija produkty DMR, zarówno w zakresie infrastruktury jak i terminali których sprzedaż ma się rozpocząć jeszcze w 2013 roku. Produkty HQT są zgodne z normami i certyfikatami z ISO9001/ISO14001, CE / FCC, RoHS. Firma HQT jest członkiem DMR Association.

O firmie HTS – HIGH TECH STUDIO (www.htsa.com.pl)
HTS-hight-tech-studio-logoHTS – HIGH TECH STUDIO działa nieprzerwanie od 2004 roku obejmując swoim zasięgiem obszar Polski, Czech i Słowacji. HTS jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym takich firm jak HQT, MOTOROLA, KENWOOD, HYTERA, PELTOR/3M.