Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan pomoże pozyskać środki na systemy alarmowania i łączności

 

Firma Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Powiadamiania Ludności - digitex, poinformowała o wprowadzeniu nowej usługi pozyskiwania wsparcia finansowego ze środków europejskich na budowę i modernizację systemów alarmowania i łączności.

 

 flaga-unii-europejskiej

 

Firma ma na uwadze możliwości, jakie niesie za sobą przyznanie Polsce kolejnych środków finansowych z budżetu Unii Europejskiej w latach 2014-2020 i zarazem trudności związanych z uzyskaniem dofinansowania.

Zakres oferowanej pomocy obejmuje:

  • konsultacje na etapie rozpoznawania potrzeb w Państwa jednostce,
  • przygotowanie kompletu wymaganej dokumentacji aplikacyjnej: wniosek, studium wykonalności, analiza ekonomiczno-finansowa oraz ewentualne projekty budowlane,
  • przygotowanie postępowania przetargowego,
  • zarządzanie projektem, jego promocja oraz rozliczenie.

Przyjęcie zlecenia poprzedzone jest bezpłatnymi konsultacjami, które mają za zadanie skorelowanie potrzeb z możliwością pozyskania środków zewnętrznych na ich sfinansowanie. Korzystając z usług firmy beneficjent projektu otrzyma fachowe doradztwo ekspertów, pomoc przy wyborze najlepszych rozwiązań koncepcyjnych i technicznych, a także wsparcie w kontaktach z instytucjami pośredniczącymi.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji w zakresie pozyskiwania dodatkowego finansowania należy skontaktować się z Beatą Rutkiewicz tel.: 604 960 455 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (z wyłączeniem okresu urlopowego 17-31.07.2013 r.)

 

Źródło: digitex.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.