Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wysyp Inteligentnych Systemów Transportowych w Polsce

 

Po niedawnym wybraniu Siemensa jako wykonawcy systemu ITS w Wielkopolsce, Gmina Miasto Rzeszów podpisała 14 czerwca br. umowę z hiszpańską firmą Aeronaval de Construcciones e Instalaciones (ACISA), która zajmie się zaprojektowaniem i budową Rzeszowskiego Inteligentnego Systemu Transportowego. Wykonawca kontraktu, który w przetargu złożył najkorzystniejszą ofertę zrealizuje go za kwotę 87 394 403,31 zł.

System w Rzeszowie będzie oparty na dedykowanej sieci radiowej LMDS. W ramach kontraktu zostanie zaprojektowany i wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Ruchem i Transportem Publicznym (między innymi: System Obszarowego Zarządzania Ruchem z priorytetowaniem transportu publicznego, System Zarządzania Transportem Publicznym, E-bilet, E-info).

 

Z kolei w Bydgoszczy, zgodnie z podpisaną umową firma Sprint S.A. Należy spodziewać się, iż bydgoski ITS uruchomiony zostanie w pierwszym kwartale 2015 roku.

 

Na majowym Kongresie ITS 2013, w którym wzięło udział ponad 300 specjalistów z firm i organów rządowych, jedną z kluczowych kwestii była konieczność zintensyfikowania wprowadzania cyfrowego systemu komunikacji radiowej GSM-R na głównych szlakach kolejowych.

Poniżej kilka wybranych zdjęć z przebiegu imprezy, której serwis RadioTech.pl miał przyjemność być partnerem medialnym.

 

Galeria (Fot. Mariusz Waruszewski)