Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Podpisana umowa na modernizację systemu w Lublinie

 

W dniu 18 czerwca br. w siedzibie Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie nastąpiło podpisanie umowy z firmą AKSEL, zwycięzcą przetargu na „Wymianę infrastruktury łączności radiowej” dla potrzeb łączności dyspozytorskiej Pogotowia w Lublinie.

 

Będzie to kolejne wdrożenie zrealizowane przez AKSEL dla ratownictwa medycznego. Podobnie jak w Kielcach, Opolu Płocku i Szczecinie, celem projektu jest cyfryzacja łączności radiowej w oparciu o standard DMR (Digital Mobile Radio).


podpisanie-umowy-lublin-pogotowie


System łączności obejmie zasięgiem znaczną część obszaru woj. lubelskiego. Ze względu na wymagany wysoki poziom niezawodności, zostaną w nim zastosowane najnowszej generacji rozwiązania sprzętowe MOTOTRBO firmy Motorola. Infrastruktura będzie oparta o 10 stacji retransmisyjnych MTR 3000 umieszczonych głównie na obiektach Służby Zdrowia, zaś ambulanse zostaną wyposażone w radiotelefony serii 4000. Stanowiska dyspozytorskie będą używać autorskiej aplikacji ConSEL.

 

Poza wykonaniem i dostarczeniem systemu wraz z radiotelefonami oraz konsolami dyspozytorskimi, specjaliści firmy Aksel przygotują w imieniu Pogotowia wnioski o wydanie pozwoleń radiowych na dodatkowe częstotliwości niezbędne do funkcjonowania zmodernizowanej łączności.

 

 

Źródło i fot.: Aksel

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.