Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rusza rozbudowa systemu DMR dla Policji przygranicznej

 

Komenda Główna Policji przystępuje do dalszej rozbudowy systemu łączności radiowej DMR w ramach programu FGZ (Fundusz Granic Zewnętrznych). Dzisiaj w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ukazało się ogłoszenie o zamówieniu publicznym nr 105/BŁiI/13/MK pt. "Doposażenie przygranicznych jednostek Policji w sprzęt radiokomunikacyjny służący poprawie możliwości komunikacji radiowej w obszarze zewnętrznej granicy Unii Europejskiej (II etap)."

 

 policja-dmr-logotypy

 

Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Cześć pierwsza dotyczy województwa warmińsko-mazurskiego, zaś druga podlaskiego. Planowany termin rozpoczęcia projektu to 1 sierpnia 2013 roku, natomiast zakończenia — 15 maja 2014 roku. Przystępując do przetargu, Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium odpowiednio w kwocie 60 000 i 90 000 złotych dla wspomnianych wcześniej części. Zamawiający przewiduje dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. Termin składania ofert mija 29 lipca 2013 o godzinie 10:30.

SIWZ na razie nie jest dostępny, lecz należy sądzić, że w ciągu kilku dni pojawi się na stronie internetowej KGP, o czym poinformujemy naszych Czytelników.

 

Źródło: ted.europa.eu