Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wybrano system TETRA dla Okęcia

 

Jak donosi serwis Tetraforum.pl, spółka SRS Polska z Gdańska podpisała wczoraj umowę z LS Airport Services S.A. na wdrożenie cyfrowego systemu TETRA na terenie lotniska Okęcie w Warszawie. Infrastruktura będzie oparta na stacji bazowej firmy DAMM TetraFlex, wyposażonej w 4 nośne radiowe, dając dostęp do maksymalnie 15 kanałów rozmównych.

 

 lotnisko-chopina-warszawa.

 

Jako terminale wybrano radiotelefony angielskiej firmy SEPURA (dokładnie 286 sztuk), która od wielu lat z sukcesem dostarcza kompletne systemy trankingowe TETRA.

 

Jest to już drugi projekt firmy SRS Polska, po wdrożonej niedawno łączności na lotnisku w Łodzi. Tym samym warszawskie Okęcie jest już 10 lotniskiem w Polsce, które zdecydowało się wdrożyć łączność TETRA. Wybór tego standardu łączności nie było przesądzone od początku, gdyż jak informowaliśmy wcześniej w artykule Cyfryzacja łączności radiowej na Okęciu w zapytaniu ofertowym nie podano żadnej konkretnej technologi radiowej.

 

Wartość kontraktu nie jest znana.

 

Źródło: tetraforum.pl