Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan Liderem Bezpieczeństwa Państwa

 

Spółka Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Powiadamiania Ludności - digitex, została nagrodzona statuetką Lidera Bezpieczeństwa Państwa podczas "IX Międzynarodowej Konferencji i Wystawy nowoczesnych technologii dla bezpieczeństwa kraju i jego granic."


Digitex - Zintegrowane Systemy Powiadamiania


Konferencja odbyła się 16 maja 2013 w warszawskim hotelu InterContinental. Organizowana co roku konferencja gromadzi, już od pierwszej edycji, najznamienitszych polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa kraju. Firma Platan otrzymała statuetkę za Cyfrowy System Alarmowania i Informowania Ludności digitexCZK/IP.


platan-digitex-lider-bezpieczenstwa-panstwa-2013


Dyrektor Wojciech Pancer podczas podziękowania powiedział: "Serdecznie, w imieniu firmy Platan dziękuję za tę nagrodę. Jako ciekawostkę dodam, że pierwszym miejscem gdzie ten system został zainstalowany na świecie była właśnie Warszawa. Od roku 2010 system został zainstalowany w różnych krajach Europy, również Bliskiego Wschodu, Arabii Saudyjskiej... Ta nagroda jest potwierdzeniem sukcesu naszej firmy. Dziękuję jeszcze raz."


Źródło: Platan


 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

 

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.