Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Road Show Aksela w Białymstoku

 

Firma Aksel wspólnie z Motorola Solutions zorganizowała "Road Show", który odbył się 15 maja br. w Białymstoku w Hotelu Trio. Na seminarium zaprezentowano najnowsze rozwiązania techniczne oparte o cyfrowe systemy łączności pracujące w standardzie DMR (ang. Digital Mobile Radio), rozbudowane o aplikację dyspozytorską ConSEL.

 

aksel-road-show-Bialystok

 

Spotkanie cieszyło się bardzo dużą zainteresowaniem, a frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Wśród gości byli przedstawiciele różnych instytucji i urzędów w tym: Izby Celnej, WSPR, KWP, PSP, Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG w Kętrzynie,Wodociągów Białostockich, MSG Zakładu Gazowniczego Białystok, Wojewódzkiego Inspektoratu transportu Drogowego Białystok, Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, UM Białystok, Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Dyrekcji Lasów Państwowych.

 

 

Źródło i fot: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.