Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NI zaprasza na bezpłatne seminaria systemów RF

 
Firma National Instruments ma przyjemność zaprosić na bezpłatne seminarium poświęcone tworzeniu wbudowanych i testujących systemów RF. Podczas spotkania omówione zostanie oprogramowanie i sprzęt wchodzące w skład modułowej platformy PXI. National Instruments od prawie 10 lat intensywnie rozwija swoją platformę RF poprzez inwestycje w dział R&D oraz akwizycje liczących się firm z branży, takich jak np.: AWR, Ettus Research, Phase Matrix i Signalion.

 

Seminaria-RF-National-Instruments-big

 

Seminaria odbędą się w:  Gdańsku (14.05), Warszawie (15.05), Łodzi (16.05), Poznaniu (17.05), Wrocławiu (21.05), Katowicach (22.05), Krakowie (23.05).

 

Przedstawione zostaną między innymi:

  • Karty wektorowych analizatorów i generatorów sygnałów, analizatory sieci oraz pozostałe elementy systemu w.cz., takie jak: wzmacniacze, tłumiki, pre-selektory, przełączniki, obudowy, kontrolery, itp.
  • Narzędzia programistyczne umożliwiające pracę interaktywną, jak przy użyciu urządzeń tradycyjnych (Soft Front Panel) oraz API pozwalające na zaprogramowanie własnej funkcjonalności sprzętu.
  • Zestawy narzędziowe zapewniające pomiary różnych standardów komunikacyjnych (np. GPS/GLONASS, WLAN, WiMax, LTE, itd).4. Architekturę do tworzenia koherentnych systemów wielokanałowych (MIMO).
  • Komponenty zapewniające ciągłą akwizycję i zapis na dysk, a następnie odtwarzanie szerokiego pasma wybranego fragmentu spektrum.
  • Układy umożliwiające przetwarzanie danych on-line i tworzenie systemów RF hardware-in-the-loop, w szczególności konstruowane w oparciu o FPGA.
  • Możliwości wykorzystania platformy w trudniejszych warunkach środowiskowych (np. wymagających MIL STD) oraz w zastosowaniach OEM.
  • Szereg demonstracji wizualizujących metodę użycia i parametry sprzętu.
  • Kilka przykładów aplikacji naszych Klientów z zakresu Signal Intelligence, HIL, SDR (software defined radio), rozwiązań niestandardowych, itp.


Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się projektowaniem i testowaniem układów lub systemów wielkich częstotliwości, działających zarówno jako elementy „wbudowane”, jak również zestawy weryfikujące, walidujące i testujące.  Uczestnikom seminarium oferujemy możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu do testów.

 

Więcej na stronie: http://poland.ni.com/wydarzenia/seminarium-rf

 

Źródło: National Instruments

 

National-Instruments-logo

O National Instruments

Firma National Instruments już od 37 lat jest pionierem i liderem w technologii urządzeń wirtualnych. Ta rewolucyjna koncepcja zmieniła podejście inżynierów, naukowców oraz środowiska akademickiego do zagadnienia pomiarów i ich automatyzacji. Wykorzystując komputery osobiste i technologie komercyjne, wirtualne oprzyrządowanie zwiększa produktywność i obniża koszty aplikacji testowych, sterujących i wspomagających projektowanie. Jest to możliwe do osiągnięcia dzięki łatwemu w integracji oprogramowaniu NI LabVIEW oraz modułowemu sprzętowi pomiarowemu i sterującemu klasy PXI, PCI, PCI Express, USB i Ethernet. National Instruments z siedzibą w Austin, w Teksasie zatrudnia ponad 6850 pracowników i ma oddziały w 40 krajach. Od dwunastu lat magazyn FORTUNE wymienia NI jako jedną ze 100 najlepszych firm, dla których warto pracować.