Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

3 miliony dla RadioPartners za serwis stołecznego systemu EDACS

 

Firma RadioPartners została wybrana jako zwycięzca w przetargu na serwis stołecznego systemu łączności trankingowej EDACS dla Policji. Warszawska spółka jako jedyna złożyła swoją ofertę o wartości 3 013 734,36 zł brutto.

 

RadioPartners-logo

 

Umowa zostanie zawarta na 2 lata, a zakres usług obejmuje przeglądy, naprawy, modernizację oraz konsultacje dotyczące systemu wraz z dostawą części zamiennych do napraw i konserwacji sprzętu abonenckiego oraz infrastruktury. Firma RadioPartners będzie też odpowiedzialna za serwis systemu w trybie 24/7/365.

 

Wynik przetargu nie jest zaskoczeniem dla nikogo z branży gdyż spółka RadioPartners (wcześniej pod nazwą M/A-COM Poland) od wielu lat zajmuje się utrzymaniem w pełnej sprawności warszawskiego systemu EDACS. M/A-COM Technology Solutions był globalną firmą wydzieloną z koncernu Ericsson i sprzedaną firmie Tyco Electronics. Jednym z głównych zadań M/A-COM było świadczenie wsparcia dla systemów trankingowych EDACS. W 2010 roku M/A-COM został przejęty przez amerykańską firmę Harris.

 

 

Źródło: własne, KSP