Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy system telefonii IP dla podkarpackiej Policji

 

Firma NextiraOne poinformowała o podpisaniu umowy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie na budowę systemu łączności telefonicznej IP i informacji multimedialnej, który obejmie 24 jednostki Policji na terenie województwa podkarpackiego. Inwestycja, która zastąpi tradycyjną telefonię, będzie współfinansowana ze środków unijnych pozyskanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie.

 

radiowoz-policja-podkarpacie


Zgodnie z umową, projekt „Budowa systemu dystrybucji informacji głosowej, tekstowej, wizualnej oraz alarmowania w jednostkach Policji województwa podkarpackiego wraz z elementami wyposażenia centrów zarządzania siecią regionalną" obejmie zaprojektowanie, dostarczenie, wdrożenie i uruchomienie systemu łączności telefonicznej IP oraz sieci infokiosków i monitorów multimedialnych w jednostkach policji województwa podkarpackiego.


Bogaty w usługi i nowoczesne metody komunikowania się nowy system łączności zostanie zbudowany przy ścisłej współpracy konsultantów NextiraOne z pracownikami Wydziału Łączności i Informatyki KWP w Rzeszowie, którzy są twórcami ogólnego projektu inwestycji.

Nowopowstały system będzie najbardziej rozległym systemem telefonii IP w Policji.

 

Źródło: NextiraOne Polska, fot. Policja Rzeszów