Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aplikacja dyspozytorska Hytera SmartDispatch 3.5 w języku polskim


RTcom, autoryzowany dystrybutor firmy Hytera na terenie Polski, poinformował o dostępności oprogramowania dyspozytorskiego Hytera SmartDispatch 3.5 w języku polskim. Lokalizacja w rodzimym języku jest dostępna bez dodatkowych kosztów dla wszystkich użytkowników wersji 3.5.

 

Hytera-Smart-Dispatch-3-5-polski1.jpg
 
Aplikacja SmartDispatch została stworzona przez firmę Hytera i umożliwia operatorowi konsoli dyspozytorskiej dostęp do sieci radiowej z poziomu aplikacji komputerowej. SmartDispatch może pracować w wersji jednostanowiskowej jak i wielostanowiskowej w oparciu o radioserwery i sieci IP, umożliwiając budowę rozproszonych stanowisk dyspozytorskich. SmartDispatch dzięki modularnej budowie, może być rozbudowywany o kolejne konsole, serwery i terminale.

 

Hytera-Smart-Dispatch-3-5-polski1.jpg


Hytera SmartDispatch może pracować w 100% w oparciu o IP, bez potrzeby fizycznego podłączania radiotelefonu do serwera. Możliwe jest to dzięki bezpośredniej współpracy po IP z przemiennikami Hytera RD985 i RD965.


Prezentacja wideo oprogramowania Hytera SmartDispatchHytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.