Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowe przyrządy pomiarowe w ofercie DIGIMES

 

Firma Digimes poinformowała o wprowadzeniu nowych produktów pomiarowych do swojej oferty. Są to Analizatory Widma serii GA4063, które zostały zaprojektowane jako przenośne wielozadaniowe przyrządy do używania w laboratorium jak i w polu do analizy skalarno-wektorowej sieci i widma jak również do pomiarów kabli i anten oraz testów wstępnych kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).

 

analizator-widma-GA4063-digimes

 

Podstawowa wersja GA4063 pracuje w zakresie od 9 kHz do 3 GHz lub opcjonalnie do 6 GHz.  Analizatory seri GA4063 to lekkie o małych rozmiarach z jasnym wyświetlaczem TFT łatwe w użyciu przenośne przyrządy. Zakres dynamiki do 100 dB, poziom szumów ANL -148dBm, poziom wejściowy +30dbm oraz szum fazowy -95dbc/Hz stawiają go w czołówce dostępnych na rynku analizatorów widma.

 

GA1484A/B to wysokiej klasy generator sygnałowy zaprojektowany do wytwarzania stabilnych sygnałów wysokiej częstotliwości do testowania urządzeń w serwisie oraz projektowaniu. Oferuje przemysłową jakość i możliwości oraz niskie koszty eksploatacji. GA1484 A/B generuje sygnały do testów parametrów oraz testów funkcjonalnych elementów oraz odbiorników. Zakres częstotliwości pracy od 250 kHz do 4 GHz.  Jakość tego generator sygnałowego pozwala na porównanie go do podobnych produktów na rynku I spełnia on wszystkie wymagania do projektowania i produkcji.  Doskonały przyrząd do szkolnych laboratoriów oraz laboratoriów badawczych.

 

 

geneartor-sygnalowy-GA1484A-B-Digimes

 

Źródło: Digimes

 

O firmie DIGIMES (http://www.digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.