Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozbudowa systemu TETRA w Tauron Dystrbucja

 

Portal tetraforum.pl poinformował o wpłynięciu jednej oferty na rozbudowę istniejącego systemu TETRA w Tauron Dystrybucja na obszarze oddziału Będzin. Warszawska firma IT Partners Telco Sp. z o.o. jest gotowa rozbudować system za kwotę nieco ponad 15 mln zł netto. Jest to drugi etap wdrażania cyfrowej łączności TETRA w Tauron Dystrybucja. Przypomnijmy, że TETRA funkcjonuje w tej spółce energetycznej od 2011 roku, kiedy jeszcze jako Vattenfall GZE rozpisano i wdrożono cyfrową łączność w tym standardzie.

 

Kliknij aby powiększyć obrazek zasięgu działania Tauron Dystrybucja 

Na początku zostało zainstalowanych 28 stacji bazowych Motorola Dimetra IP na obszarze oddziału w Gliwicach. Po wdrożeniu kolejnych 13, system będzie składał się łącznie z 41 obiektów radiowych. Jest to największy, jednolity system TETRA wdrożony dotychczas w Polsce.

 

Należy się spodziewać, iż Tauron będzie konsekwentnie rozbudowywał swój system łączności dokonując dalszych inwestycji w standard TETRA na swoim obszarze dystrybucji. Jest to bardzo dobry przykład dla pozostałych spółek z sektora energetycznego Czy Enea, Energa lub PGE również wybiorą ten standard?

Na odpowiedz na to pytania przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.


Źródło: tetraforum.pl