Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Elnex wyróżniony przez Motorolę

 

Elnex logoFirma ELNEX została wyróżniony certyfikatem firmy MOTOROLA za wybitne osiągnięcia w sprzedaży radiotelefonów MOTOROLA w roku 2012. Firma Elnex sukcesywnie dostarczyła łącznie 112 profesjonalnych radiotelefonów Motorola GP640 z sygnalizacją MPT i akcesoriami.

 

 

 

Sukces firmy to przede wszystkim zaufanie, jakim darzą ją Klienci. "To właśnie dla Państwa od wielu lat dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i produktów."- możemy przeczytać na oficjalnej stronie firmy.

 

Poniżej wyróżnienie firmy nadane przez Tomasza Wolskiego, Dyrektora d/s Dystrybucji Pośredniej w Motorola Solutions Polska.

 

elnex-wyroznienie-dla-firmy-od-motorola.jpg

 

Źródło: ELNEX

 

O firmie ELNEX (www.elnex.pl)

Firma powstała w 1994 roku i zalicza się dziś do wiodących dostawców radiotelefonów MOTOROLA. W 2008 r. uzyskała certyfikat Akredytowanego Partnera Programu Tworzenia Rozwiązań Aplikacyjnych (Motorola Application Developer Programme). Aktualnie finalizuje prace nad własną aplikacją o roboczej nazwie TrackDMR. Elnex zajął I miejsce w konkursie MOTOROLI na najlepszy projekt MOTOTRBO wdrożony w Polsce w 2011 roku.