Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aplikacja dyspozytorska Hytera SmartDispatch w wersji 3.5


RTcom, autoryzowany dystrybutor firmy Hytera na terenie Polski, poinformował o dostępności nowej wersji oprogramowania dyspozytorskiego Hytera SmartDispatch oznaczonej numerem 3.5. Rozwiązanie przeznaczone jest do współpracy z radiotelefonami i przemiennikami Hytera DMR.

 

Hytera-SmartDispatch-oprogramowanie-dyspozytorskie.jpg

 

Aplikacja SmartDispatch została stworzona przez firmę Hytera i umożliwia operatorowi konsoli dyspozytorskiej dostęp do sieci radiowej z poziomu aplikacji komputerowej. SmartDispatch może pracować w wersji jednostanowiskowej jak i wielostanowiskowej w oparciu o radioserwery i sieci IP, umożliwiając budowę rozproszonych stanowisk dyspozytorskich.

 

Oprócz standardowego modułu do komunikacji głosowej, SmartDispatch ma w sobie zintegrowane także inne moduły. W zależności od konfiguracji aplikacja umożliwia:

 • Pozycjonowanie pojazdów i użytkowników (AVL) na cyfrowej mapie w oparciu o moduły GPS wbudowane w terminale Hytera DMR.
 • Archiwizacja danych geolokalizacyjnych.
 • Geofencing – możliwość zdefiniowania dla poszczególnych użytkowników obszarów geograficznych i określenia alarmów.
 • Łatwa integracja z siecią telefoniczną w oparciu o protokół SIP umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych z poziomu aplikacji SmartDispatch lub radiotelefonów Hytera.
 • Interkom pomiędzy stacjami dyspozytorskimi SmartDispatch.
 • Audio Link – umożliwia tymczasowe zintegrowanie odrębnych grup/kanałów (np.: kanału analogowego z cyfrowym na potrzeby zdarzenia).
 • Moduł wiadomości tekstowych (do 240 znaków w pojedynczej wiadomości) i obsługa wiadomości e-mail dla łatwej i efektywnej komunikacji z użytkownikami.
 • Możliwość pracy na wielu monitorach (tzw. split mode).
 • Zdalne zarządzanie radiotelefonami  (włączenie/wyłączenie, sprawdzenie statusu, odpytanie o pozycję, zdalny monitor).
 • Różne poziomy dostępu w zależności od przyznanych uprawnień.
 • Rejestracja rozmów i historii wywołań.
 • Bezpośrednia komunikacja z przemiennikami Hytera RD985 i RD965, umożliwia pracę wyłącznie w oparciu o IP bez potrzeby fizycznego podłączania radiotelefonów do serwerów.

 SmartDispatch-drawing.jpg

 

Aplikacja SmartDispatch dostępna jest w dwóch wersjach:

 • SmartDispatch Lite – wersja jednostanowiskowa, przeznaczona dla małych i średnich sieci.
 • SmartDispatch Net – wersja wielostanowiskowa, umożliwiająca budowę rozproszonych stanowisk dyspozytorskich. Może pracować w oparciu o kilka radioserwerów, gateway`ów. Przeznaczona dla średnich i dużych sieci.

Prezentacja wideo oprogramowania Hytera SmartDispatch


 

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcomwww.rtcom.pl

Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.

 

Obejrzyj też  [Video] Hytera na PMRExpo 2012