Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTRBO w Zakładach Chemicznych "Police"

 

Zakłady Chemiczne „Police” S.A., spółka należąca do Grupy Azoty Tarnów (Azoty Tarnów zajęły 144 pozycję na liście „500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej”  firmy Deloitte za rok 2012) w roku 2012 wdrożyły nowoczesny system łączności cyfrowej MOTOTRBO.

 

grupa-azoty-zaklady-chemiczne-police.jpg

 

W skład systemu wchodzą radiotelefony cyfrowo-analogowe oraz konsola dyspozytorska ConSEL. Dostawcą jest spółka Aksel z Rybnika.

 

System przeznaczony jest dla Zakładowej Straży Pożarnej w Zakładach Chemicznych Police. System umożliwia pracę w standardzie cyfrowym DMR z wykorzystaniem lokalizacji użytkowników za pomocą technologii GPS na mapie zakładu, wysyłanie wiadomości tekstowych do użytkowników oraz sygnalizacji cyfrowej. Ponadto możliwa jest praca w standardzie analogowym z wykorzystaniem sygnalizacji 5 tonowej w celu komunikacji z użytkownikami radiotelefonów analogowych.

 

Jako wyposażenie zastosowano terminale najnowszej generacji firmy Motorola Solutions, modele przewoźne DM4601 oraz noszone DP4801 wraz z akumulatorami LiIon w technologii Impres™. Zastosowanie urządzeń nowej generacji umożliwia prowadzenie dwóch rozmów jednocześnie w trybie cyfrowym na dotychczasowym kanale radiowym. Łączność podhełmową przez radiotelefony DP4801 zapewniają profesjonalne akcesoria firmy Savox.

 

Źródło: aksel.com.pl Fot. grupaazoty.com

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

 

Wcześniej opublikowaliśmy: Aksel zwyciężył w Płocku