Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Elnex: Nowa aplikacja TrackDMR dla MOTOTRBO

 

Firma Elnex, jeden z wiodących dostawców radiotelefonów MOTOROLA, poinformowała o premierze swojej nowej aplikacji TrackDMR służącej do pozycjonowania na mapie cyfrowej radiotelefonów pracujących w systemie MOTOTRBO.

 

Elnex-trackdmr-aplikacja-mototrbo.jpg

 

 

Obecnie aplikacja TrackDMR współpracuje z darmową mapą OpenStreetMap w trybie online. Wymaga to aktywnego połączenia z Internetem na komputerze, na którym jest zainstalowana aplikacja. Moduł mapy został wyposażony w tryb pamięci podręcznej (raz pobrany obszar mapy jest zapisywany lokalnie i do kolejnego wyświetlenia nie potrzebuje już połączenia z Internetem).

 

elnex-trackdmr-mapy-cyfrowa-mototrbo.jpg

 

Aplikacja obsługuje wiele stacji bazowych z kanałami revert GPS (kanał zwrotny GPS), współpraca z funkcją rozbudowany GPS, ustawianie globalnego i indywidualnego czasu odświeżania pozycji GPS, definiowanie lokalizacji startowej oraz powiększenia.

 

Więcej o aplikacji na stronie mototrbo.pl/trackdmr

 

Chcesz przetestować aplikację TrackDMR? Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Źródło: Elnex

 

O firmie ELNEX (www.elnex.pl)

Elnex-logo-small.jpgFirma powstała w 1994 roku i zalicza się dziś do wiodących dostawców radiotelefonów MOTOROLA. W 2008 r. uzyskała certyfikat Akredytowanego Partnera Programu Tworzenia Rozwiązań Aplikacyjnych (Motorola Application Developer Programme). Aktualnie finalizuje prace nad własną aplikacją o roboczej nazwie TrackDMR. Elnex zajął I miejsce w konkursie MOTOROLI na najlepszy projekt MOTOTRBO wdrożony w Polsce w 2011 roku.