Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Huawei promuje swój system trankingowy CDMA - TruStar

 

Firma Huawei była uczestnikiem spotkania Enterprise Forum zorganizowanego przez firmę SEQUENCE, które odbyło się w 24 i 25 września br. Pierwszego dnia odbyły się warsztaty oraz panele pokazowe rozwiązań dla rynku Enterprise wraz z analizą case study a także dyskusje plenarne z zaproszonymi specjalnie na tę okazję gośćmi. Jedna z prelekcji obejmowała prezentację trankingowego systemu TruStar firmy Huawei.


hc9000e-radiotelefon-huawei-true-star-tranking2.jpg


TruStar (od Trunking Star) to system oparty na standardzie CDMA2000 1X który zapewnia funkcjonalność sieci trankingowej. TruStar oferuje takie usługi jak: połączenia indywidualne, grupowe, rozgłoszeniowe, priorytetyzację połączeń, transmisję danych czy szyfrowanie. Transmisja danych w standardzie CDMA 1x umożliwia uzyskanie prędkości rzędu 153 kbps.

 

Poza tym istnieje możliwość zaoferowania szybkiej transmisji danych na drugiej nośnej w oparciu o protokół EV-DO Rev. A (Evolution Data Optimized lub Data Only) z prędkością do 3,1 Mb/s, a w EV-DO Rev. B nawet do 9,3 Mb/s DL.

 

Architektura TruStar jest analogiczna do systemów sieci komórkowych GSM/UMTS. Huawei jest w stanie zaoferować szerokie portfolio stacji bazowych o zróżnicowanej pojemności, w zależności od potrzeb danego użytkownika. TruStar obecnie pracuje m.in. u operatora Sudatel w Sudanie.

 

Źródło: RadioTech.pl