Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System dyspozytorski HyTracks w polskiej wersji językowej

 

Firma RTcom, autoryzowany dystrybutor firmy Hytera na terenie Polski, poinformowała o wprowadzeniu polskojęzycznej wersji systemu dyspozytorskiego HyTracks. Jest to kompleksowym rozwiązaniem typu klient-serwer pozwalającym na wygodne sterowanie cyfrowymi radiotelefonami DMR firmy Hytera.

 

hytracks-konsola-dyspozytorska-dmr-hytera.jpg

 

System zapewnia dostęp do funkcji radiotelefonu z dowolnego miejsca w oparciu o sieć IP przy użyciu aplikacji zainstalowanej na komputerze osobistym. HyTracks może działać w architekturze klient-serwer, idealnej do budowy większych systemów składających się z wielu konsol dyspozytorskich w różnych lokalizacjach, pracujących z wieloma serwerami radiowymi. Patrz obrazek poniżej.

Architektura klient serwer konsol dyspozytorskich Hytera DMR HyTracks

W przypadku mniejszych sieci, HyTracks może działać także w wersji „all-in-one”, gdzie konsola dyspozytorska pełni także rolę serwera.

Oprogramowanie HyTracks integruje w sobie także funkcje AVL, czyli lokalizacji w oparciu o moduły GPS wbudowane w radiotelefony Hytera. System graficznie przedstawia położenie użytkownika na cyfrowej mapie, umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym, nagrywanie śladu, geo-fencing (określnie regionów) itp. HyTracks jest także dostępny w wersji "Lite" bez funkcjonalności AVL (GPS). Dla sieci, które nie wykorzystują pozycjonowania. HyTracks posiada także wbudowany rejestrator rozmów, nagrywający całość korespondencji głosowej.

 

 

Więcej na: RTcom.pl - autoryzowany dystrybutor firmy Hytera na terenie Polski