Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lotnisko w Łodzi wybrało ofertę na system TETRA

 

Dziś późnym popołudniem Port Lotniczy w Łodzi ogłosił informację o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na budowę systemu łączności trankingowej w standardzie TETRA. Postępowanie wygrała firma SRS Polska z Sopotu.

 

lotnisko w Łodzi - logo

 

Obecnie łódzkie lotnisko korzysta z analogowego systemu MPT1327 firmy TAIT. Nowy, cyfrowy system będzie działał w oparciu o dwa kanały fizyczne, dając możliwość wykorzystania 7 szczelin czasowych na połączenia głosowe.

 

Przedmiotem przetargu było ponadto 220 radiotelefonów różnego typu, bramka PABX, system zarządzania i rejestracji korespondencji oraz szeroka gama akcesoriów dodatkowych. Wartość projektu to 1,64 mln zł brutto.

 

Źródło: bip.airport.lodz.pl

 

SRS-Polska-logo-small.pngFirma SRS Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem angielskiej firmy SEPURA, która jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA. SRS w swej ofercie posiada również stacje bazowe TetraFlex firmy DAMM.