Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System radiowy Kenwood DMR w nowej siedzibie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

 

Józef Piłsudski to jedna z najważniejszych postaci polskiej historii – budowniczy polskiej niepodległości, pierwszy Marszałek odrodzonej Rzeczypospolitej i Wódz Naczelny zwycięskiej armii broniącej Europy Zachodniej przed bolszewicką Rosją w 1920. Muzeum poświęcone jego życiu i działalności powstaje w Sulejówku pod Warszawą. Nowy budynek o powierzchni ponad 5 tyś m2, zlokalizowany w parku o łącznej powierzchni ok. 4 hektarów - odpowiada roli społecznej i publicznej, jaką ma pełnić ta nowoczesna instytucja.

Muzeum-jozefa-pilsudskiego-sulejowek-kenwood-dmr-lacznosc-radiowa-www

Łączność radiowa w tym obiekcie realizowana będzie w oparciu o cyfrowy standard DMR z wykorzystaniem sprzętu firmy Kenwood dostarczonego przez firmę Elektrit. Łączność radiowa prowadzona ma być na kanale duosimpleksowym poprzez przemiennik DMR. Zakupione radiotelefony ręczne to sprawdzona i niezawodna seria NX-3000, zaś radiotelefony bazowe to modele z wysokiej półki Kenwood NX-5000 z funkcją nagrywania rozmów.

 

Kenwood DMR to pewna łączność w sprawdzonym, cyfrowym protokole ETSI DMR, ale przede wszystkim ponad 40 lat doświadczenia firmy Kenwood  w tworzeniu najwyższej jakości, niezawodnych urządzeń i rozwiązań łączności radiowej. Seria przenośnych radiotelefonów Kenwood DMR to proste, niedrogie cyfrowe rozwiązanie łączności radiowej - mogące wykorzystywać w trybie cyfrowym 2-slotowy TDMA o szerokości kanału 12,5 kHz, skutecznie podwajając pojemność w stosunku do analogowych urządzeń 12,5 kHz. Warto zauważyć, iż jednym z najważniejszych parametrów urządzeń łączności radiowej jest jakość głosu. Radiotelefony Kenwood DMR zapewniają głośną i wyraźną komunikację radiową dzięki doskonałej jakości głośnikom audio oraz technologii kodowania głosu w trybie cyfrowym AMBE+2. Więcej o technologi DMR Kenwood na stronie https://www.elektrit.pl/index.php/cyfrowe/digital-dmr

 

Źródło: Elektrit

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.