Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa minikonsola dyspozytorska DGT 5810-15

 

Firma DGT, zaprezentowała całkowicie nowy produkt jakim jest Minikonsola dyspozytorska DGT 5810-15 z ekranem dotykowym i aplikacją DGT DCA. W skrócie można powiedzieć, że jest to minikonsola wyposażona w aplikację DCA (Dispatch Console Application), która służy do realizacji funkcjonalności telefonicznych, radiowych i innych zapewnianych przez system DGT MCS. Produkt jest przeznaczony dla niewielkich jednostek dyspozytorskich, w których priorytetem jest prosta i intuicyjna obsługa z odpowiednio ograniczoną funkcjonalnością.

 

 DGT-5810-15-minikonsola-dyspozytorska-telefoniczno-radiowa

 

Minikonsola DGT 5810-15 należy do rodziny konsol dyspozytorskich DGT 5810 i jest najmniejszą pod względem wymiarów. Konsole dyspozytorskie DGT z ekranem dotykowym, powstały w celu podniesienia komfortu obsługi i ułatwienia pracy użytkownika.

 

Dzięki zwiększeniu czytelności (panel LCD), intuicyjnej i wygodnej obsłudze (ekran dotykowy), użytkowanie minikonsoli jest proste i przyjazne. Brak elementów wirujących, gwarantuje komfortową pracę (poziom głośności 0dB). Zastosowany wyświetlacz o najwyższej jakości i bardzo dobrych parametrach użytkowania pozwala na pracę zarówno w warunkach bardzo dobrze oświetlonych pomieszczeń, jak i w nocy, gdy oświetlenie jest siłą rzeczy bardzo ograniczone.

 

Aplikacja DGT DCA
Aplikacja DGT DCA (Dispatch Console Application) jest uniwersalnym interfejsem użytkownika systemu DGT MCS. Umożliwia realizację zaawansowanych funkcjonalności telefonicznych, radiowych (UHF/ VHF, DMR, dPMR, NXDN, TETRA) oraz obsługę strumienia video w ramach DGT PTT Connect.


Poniżej przedstawiono kilka przykładów zrzutów ekranowych aplikacji:

 

 dgt-mini-konsola-dyspozytorska-5810-15-ekrany

 

Wybrane cechy
• Dotykowy wyświetlacz IPS, 7”, 1024x600,
• Procesor 1.5 GHz Intel Quad Core, 4GB RAM,
• Pamięć masowa 64GB,
• 8 programowalnych przycisków (mogą pełnić rolę PTT),
• Wbudowany głośnik i mikrofon,
• Możliwość podłączenia zewnętrznego głośnika,
• Wbudowana karta Wi-Fi 802.11n 2.4G,
• Możliwość dodania portu wyjściowego HDMI,
• Podświetlanie przycisków LED,
• Zasilanie poprzez zewnętrzny zasilacz 230VAC/12VDC,
• Port ETH,
• System operacyjny Windows 10.

 

Więcej: Pobierz PDF Pobierz PDF - DGT 5810-15-minikonsola-dyspozytorska.pdf

 

Źródło i fot: DGT

 

O firmie DGT (www.dgt.pl)

dgt-logo-wwwDGT specjalizuje się w konstrukcji i produkcji zintegrowanych systemów łączności, o rozbudowanej funkcjonalności dyspozytorskiej, których cechą szczególną jest integracja - używanych na danym obszarze - przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. DGT jest też dostawcą dedykowanych systemów do rejestracji i analizy informacji przesyłanych w sieciach operatorów stacjonarnych i komórkowych, urządzeń do przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych oraz systemów łączności jawnej i specjalnej dla Sił Zbrojnych RP.
Innym kierunkiem rozwojowym DGT jest projektowanie i produkcja urządzeń, należących do kategorii Internetu Rzeczy (m.in. routery i modemy), przeznaczonych do przemysłowej transmisji danych, które są stosowane w telemetrii i telesterowaniu.