Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kenwood NEXEDGE zapewnia łączność w Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów

 

Firma Elektrit, poprzez swojego partnera ABRADIO zapewni niezawodną łączność cyfrową Kenwood NEXEDGE w Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów.  Komunikację cyfrową zapewniają radiotelefony z serii NX-3000 oraz NX-5000 pracujące w oparciu o cyfrowy protokół NXDN. Zapisy SIWZ wymagały, aby dostarczony sprzęt mógł współpracować z systemem łączności Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

 

stan-zbiornikow-gornoslaskie-przedsiebiorstwo-wodociagow

 

W województwie śląskim wdrożono cyfryzację systemu łączności radiowej Wojewody Śląskiego w oparciu o trankingowy system łączności firmy Kenwood NEXEDGE, który swym zasięgiem obejmuje praktycznie całe województwo. W chwili obecnej w systemie radiowym pracuje 19 stacji przemiennikowych, a w każdym momencie istnieje możliwość jego dalszej rozbudowy, o kolejne stacje przemiennikowe. Jednocześnie sprzęt wykorzystywany jako urządzenia końcowe (radiotelefony bazowe i mobilne) oprócz możliwości pracy trankingowej ma możliwość pracy w systemie analogowym i cyfrowym konwencjonalnym w zakresie częstotliwości od 136 do 174 MHz.

 

Trankingowa sieć łączności cyfrowej Wojewody Śląskiego zapewnia łączność także dla Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ŚUW w Katowicach oraz Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.

Od 130 lat na Śląsku istnieje zbiorowy system zaopatrzenia w wodę, który dostarcza wodę dla ludności i przemysłu regionu.Obecnie system charakteryzuje się: wysoko sprawnymi urządzeniami do uzdatniania wody, siecią rurociągów umożliwiających przerzut wody pomiędzy poszczególnymi rejonami aglomeracji, możliwościami magazynowania wody i wyrównywania jej rozbiorów poprzez zbiorniki sieciowe, rezerwami produkcyjnymi umożliwiającymi dostawy wody nawet w przypadku wystąpienia awarii któregoś z elementów systemu. Na system ten składają się: dwa Zakłady Uzdatniania Wody (ZUW), dziewięć Stacji Uzdatniania Wody (SUW), osiem Oddziałów Sieci Magistralnej (OSM), dziewięć kompleksów sieciowych zbiorników wyrównawczych o łącznej pojemności 374 tysiące m3, około 1000 km wodociągowej sieci magistralnej o średnicy do 1,8m.  Misją Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. jest zagwarantowanie bezpieczeństwa systemu zaopatrzenia w wodę obszaru Górnego Śląska, Zagłębia, Podbeskidzia i Zachodniej Małopolski.

Dostawcą sprzętu była firma ABRADIO, działająca w autoryzowanej sieci sprzedaży Elektrit  - polskiego dystrybutora JVCKENWOOD.

 

Źródło: http://www.elektrit.pl/  Fot.: www.gpw.katowice.pl

JVCKENWOOD Corporation to grupa firm utworzona w 2008 roku z połączenia JVC oraz Kenwood zajmująca się ogólnoświatową produkcją sprzętu elektronicznego - elektroniki i audio samochodowego, sprzętu audio dla domu, konsumenckiego sprzętu audio, profesjonalnych kamer i projektorów, sprzętu medycznego, rozwiązań dla wojska oraz rozwiązań bezprzewodowej łączności radiowej. W skład całej grupy wchodzi jeszcze wiele mniejszych firm, które razem zatrudniają ponad 20 tysięcy osób na całym świecie, tworząc globalną markę słynącą z niebywałej jakości swoich produktów. Dystrybutorem rozwiązań komunikacji bezprzewodowej JVCKENWOOD na rynku polskim jest firma Elektrit.
 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i sieci trankingowe. Ofercie firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.