Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Straż Miejska w Bydgoszczy przełączy się na cyfrowy system łączności KENWOOD NEXEDGE

 

Straż Miejska w Bydgoszczy będzie migrować na cyfrową łączność radiową. Niedawno wyłoniono zwycięzcę przetargu, którego przedmiotem jest rozbudowa, rekonfiguracja oraz migracja z funkcjonującego obecnie systemu łączności analogowej na łączność cyfrową. Firmą, która wygrała to postępowanie jest Alfa Radio z Bydgoszczy - dealer w autoryzowanej sieci sprzedaży polskiego dystrybutora JVCKENWOOD - Elektrit Sp. z o.o.

 

 Straz-miejska-bydgoszcz-kewnood-nxdn-dmr-lacznosc-radiowa

 

Wykonawca dostarczył sprzęt łączności dający możliwość pracy w trybie analogowym, cyfrowym NXDN oraz DMR. Razem jest to 50 radiotelefonów Kenwood Nexedge: bazowych z serii NX-5000, ręcznych z serii NX-3000 oraz samochodowych z serii NX-3000. Wartość dostarczonego sprzętu przekracza kwotę 190 tyś złotych brutto.

 

Przenośne radiotelefony Serii NX-5000 zostały zaprojektowane specjalnie dla użytkowników o znaczeniu krytycznym. Oferują możliwość komunikacji w trybie analogowym, DMR oraz NXDN. Radio z serii NX-5000 automatycznie identyfikuje sygnał połączenia - niezależnie czy jest to DMR (TDMA), NXDN (FDMA) i P25 Faza 2 (TDMA) lub analogowy FM - i nadaje w tym samym trybie.

 

Wszystkie radiotelefony Kenwood mają funkcję automatycznej pracy w trybie cyfrowym i analogowym. Ta kluczowa funkcja oznacza, że połączenie zainicjowane przez radio analogowe może być odbierane automatycznie przez radio mobilne Kenwood DMR i ten sam użytkownik radia DMR może odpowiadać na korespondencję bez konieczności ręcznego przełączania na analogowy tryb operacyjny. Radiotelefony Kenwood DMR umożliwiają więc użytkownikom korzystanie z analogowych radiotelefonów w cyfrowym systemie Kenwood DMR i migracje na tryb w pełni cyfrowy w czasie, który najlepiej odpowiada użytkownikowi.


JVCKENWOOD Corporation to grupa firm utworzona w 2008 roku z połączenia JVC oraz Kenwood zajmująca się ogólnoświatową produkcją sprzętu elektronicznego - elektroniki i audio samochodowego, sprzętu audio dla domu, konsumenckiego sprzętu audio, profesjonalnych kamer i projektorów, sprzętu medycznego, rozwiązań dla wojska oraz rozwiązań bezprzewodowej łączności radiowej. W skład całej grupy wchodzi jeszcze wiele mniejszych firm, które razem zatrudniają ponad 20 tysięcy osób na całym świecie, tworząc globalną markę słynącą z niebywałej jakości swoich produktów. Dystrybutorem rozwiązań komunikacji bezprzewodowej JVCKENWOOD na rynku polskim jest firma Elektrit z Łap.

 

Źródło: własne, Elektrit.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie, jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood, jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.