Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

II Spotkanie dealerów RTcom i Hytera

 

W dniach 21 – 23 września 2012 odbyło się II Spotkanie dealerów RTcom i Hytera. Na spotkaniu zaprezentowano najnowsze produkty z oferty firmy Hytera. Radiotelefony i przemienniki cyfrowe DMR, aplikacje dyspozytorskie Hytera SmartDispatch oraz Safemobile SafeSyt, systemy i terminale TETRA, systemy trunkingowe DMR Tier III. Nie mogło także zabraknąć krótkiego przypomnienia nt. radiotelefonów analogowych firmy Hytera, oferowanych pod marką HYT. Na koniec spotkania zaprezentowano także zaawansowane akcesoria audio firm TEMCO, Sonic Communications oraz Voxtech współpracujących także z najnowszymi radiotelefonami cyfrowymi DMR.

 

Spotkanie-delearow-RTcom-Hytera-2012.JPG

 

Szczególny nacisk położono na prezentację produktów Hytera DMR. Oprócz obecnych już na rynku modeli PD785, MD785, PD705, RD985, X1e zaprezentowano nadchodzące produkty, które dołączą do portfolio Hytera DMR. Mobilny przemiennik DMR RD965, radiotelefon kamuflowany X1p i iskrobezpieczny PD795Ex wzbudziły ogromne zainteresowanie gości.

 

Hytera-X1p-kamuflowany-radiotelefon-DMR.jpg

 

Nie mogło także zabraknąć prezentacji nt. aktualnie obsługiwanych funkcji systemu Hytera DMR oraz planów jego rozwoju. Omówiono unikalną zaletą systemu Hytera DMR, którą jest praca na dwóch szczelinach także w trybie bezpośrednim (DMO) bez potrzeby posiadania kosztownego przemiennika. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy w pełni chcą skorzystać z zalet technologii DMR i zwiększonej pojemności systemu bez potrzeby budowana kosztownej infrastruktury. W I kwartale 2013 roku, w wersji oprogramowania 5.5 dla Hytera DMR, pojawi się obsługa więcej niż dwóch kanałów logicznych w pojedynczej strefie co będzie odpowiedzią na aktualnie dostępne konkurencyjne rozwiązania.

 

Podczas spotkania odbyło się także szkolenie techniczne z Hytera DMR, przeprowadzone przez przedstawicielkę firmy Hytera. Omówiono zaawansowane funkcje CPS, programowanie alarmów (Mandown, Loneworker), obsługę sygnalizacji 5-Tone w trybie analogowym, problematykę związaną z sieciami IP Multi Site i zdalnym zarządzaniem przemiennikami (RDAC). Nie mogło także zabraknąć szkolenia z zakresu instalacji i obsługi aplikacji dyspozytorskiej Hytera SmartDispatch. 

 

Spotkanie-delearow-RTcom-Hytera-2012-prezentacje.JPG 

Po zakończeniu części prezentacyjnej oraz szkoleniowej wręczono także nagrody dla najlepszych partnerów handlowych firmy RTcom i Hytera. Za największą sprzedaż produktów Hytera, nagrodzona została firma AB Radio z Ostrowa Wielkopolskiego. Nagrodę za najlepszy projekt w oparciu o Hytera DMR zdobyła firma Alfa Radio z Bydgoszczy. 

 

Spotkanie zgromadziło ponad 50 osób z Polski oraz zagranicy i było doskonałym miejscem do wymiany uwag i spostrzeżeń. Kolejne, III Spotkanie dealerów RTcom i Hytera, już za rok ! 

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. (www.hytera.com) jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.