Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność Kenwood DMR w fabryce BREMBO w Dąbrowie Górniczej

 

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider w projektowaniu i produkcji układów hamulcowych do samochodów osobowych, wyczynowych i motocykli, zarówno seryjnych, jak i wyścigowych oraz do pojazdów dostawczych. Brembo w Polsce działa już od 20 lat i zatrudnia ponad 1700 osób. Najnowszy zakład w Dąbrowie Górniczej ma powierzchnię budynków ponad 72000 m2 i położony jest na rozległym obszarze geograficznym.

 

brembo-fabryka-dabrowa-gornicza

 

Radiową łączność zakładową zapewnia Kenwood DMR w oparciu o trzy przemienniki i ponad 250 radiotelefonów serii TK-D, zarówno ręcznych jak i samochodowych pracujących na wózkach widłowych. Łączność jest wykorzystywana głównie przez dział produkcji. W systemie wydzielono dedykowane grupy rozmowne dla potrzeb obsługi technicznej, logistyki i serwisu. Dostawca systemu przezwyciężył drobne problemy propagacyjne, które udało się rozwiązać przez odpowiedni dobór lokalizacji anten systemu radiowego.


Dostawcą sprzętu była firma ABRADIO z Ostrowa Wielkopolskiego działająca w sieci dystrybucji Elektrit. Firma ABRADIO powstała na początku 2008 roku. Jest autoryzowanym partnerem handlowym marki HYT, Hytera, Motorola Solutions oraz Kenwood. Zajmuje się sprzedażą analogowych systemów łączności – radiotelefonów profesjonalnych a od 2011 roku cyfrowymi rozwiązaniami DMR.

 

Źródło: Elektrit

 

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i sieci trankingowe. Ofercie firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.