Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Certyfikaty MOTOROLA dla pracowników ELNEX

 

Pracownicy firmy ELNEX, jako jedni z pierwszych w Polsce, uzyskali tytuły Certyfikowanych Doradców handlowych i technicznych Motorola Solutions (Certified Sales/Technical Associate). Uzyskanie certyfikatów poprzedziły intensywne szkolenia online, zakończone testami sprawdzającymi. Zakres tematyczny obejmował technologię MOTOTRBO, znajomości produktów, szeroko pojętej radiokomunikacji profesjonalnej oraz zagadnienia ze świata IP.

 

 Elnex-logo-mid.jpg

 

 

Trzy osoby z firmy ELNEX ukończyły szkolenie i uzyskały certyfikaty:

  • Anna Kurasińska - Certified Sales Associate
  • Krzysztof Sambor - Certified Sales Associate
  • Artur Okólski - Certified Technical Associate

 

Motorola Solutions wprowadziła dla resellerów obowiązkowe szkolenia online, kończące się testami wymagającymi zaliczenia min. 80% całości zagadnień. Trzeba było odpowiedzieć na zestaw pytań pochodzących z puli 4000 (!), przygotowanych przez specjalistów Motoroli z Schaumburg'a w Illinois(USA), gdzie projektowanie są rozwiązania rodziny MOTOTRBO. A wszystko oczywiście w języku angielskim.

 

Celem globalnego programu szkoleń było doskonalenie wiedzy technicznej i handlowej resellerów oraz podniesienie poziomu obsługi klienta.

 

 

Źródło: www.elnex.pl

 

 

Więcej o firmie ELNEX

Firma powstała w 1994 roku i zalicza się dziś do wiodących dostawców radiotelefonów MOTOROLA. W 2008 r. uzyskała certyfikat Akredytowanego Partnera Programu Tworzenia Rozwiązań Aplikacyjnych (Motorola Application Developer Programme). Aktualnie finalizuje prace nad własną aplikacją o roboczej nazwie TrackDMR. Elnex zajął I miejsce w konkursie MOTOROLI na najlepszy projekt MOTOTRBO wdrożony w Polsce w 2011 roku. Projekt ten wiązał się z dostawą 125 radiotelefonów przewoźnych i przenośnych MOTOTRBO wraz z akcesoriami dla UOS (United Oilfield Services) – firmy prowadzącej badania geologiczne, mające na celu lokalizację złóż gazu łupkowego w Polsce.

 

 

Podobne artykuły:

Motorola AppForum 2012