Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL wprowadza radiotelefon analogowy Motorola VX-451 dla rynku kolejowego

 

Firma AKSEL zakończyła certyfikację i tym samym uzyskała bezterminowe świadectwo dopuszczenia do eksploatacji typu dlaradiotelefonu przenośnego Motorola VX451 przeznaczonego do pracy w kolejowych analogowych sieciach radiotelefonicznych (Świadectwo NR:PL 59 2019 0003 wydane przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego).

 

 Motorola VX451 (www_motorolasolutions_com).jpg

Motorola VX-451 to nowoczesne urządzenie o wodoszczelnej (stopień ochrony przed wodą i pyłem IP57), wzmocnionej konstrukcji. Radiotelefon posiada 3 programowane przyciski oraz możliwość zaprogramowania do 32 kanałów w 2 grupach. Do radiotelefonu dostępne są m. innymi akumulatory o dużej pojemności 2300mAh oraz skórzane futerały przeznaczone dla rynku kolejowego.

 

Rozbudowana kompatybilność tych radiotelefonów oznacza możliwość korzystania z różnych funkcji sygnału, takich jak MDC1200®, DTMF, bogatszych i głębszych sygnałów 2-tonowych, jak również 5-tonowych. Urządzenie posiada również takie funkcje – jak np. powiadamianie awaryjne, szyfrowanie inwersyjne głosu, kompander, funkcje blokady nadawania przy zajętości kanału czy możliwość podwójnego nasłuchu. Z pełną specyfikacją można zapoznać się z karty katalogowej.

 

Zainteresowani zakupem mogą zgłaszać się do rybnickiej firmy AKSEL.

 

Źródło: AKSEL (aksel.com.pl) & motorolasolutions.com; Fot.: Motorola Solutions [zdjęcie PDF]

 

 

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)

AKSEL Firma inżynierska z długoletnią tradycją. Doświadczenie oraz kompetencje pracowników pozwalają na wdrażanie profesjonalnych rozwiązań z zakresu łączności dla wojska, służb bezpieczeństwa publicznego, przemysłu oraz innych przedsiębiorstw. Naszym klientom proponujemy m.in.: systemy radiokomunikacyjne TETRA, DMR, aplikację dyspozytorską ConSEL z możliwością lokalizacji GPS, radiotelefony i akcesoria w tym kamuflowane, specjalistyczne systemy teleinformatyczne oraz profesjonalne szkolenia techniczne.  Autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA.  Dystrybutor SAVOX i Radio Activity. Firma jest też dostawcą łączności  cyfrowej TETRA i DMR.