Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dostawa prawie 500 radiotelefonów EXCERA od Covertech do wojska

 

Firma COVERTECH, wyłączny dystrybutor marki EXCERA w Polsce, poinformowała o zrealizowaniu dostawy 405 radiotelefonów DMR przenośnych oraz 90 przewoźnych wraz z 252 zestawami do programowania w ramach umowy zawartej z 3 Regionalną Bazą Logistyczną. Dostawa jest owocem wygranego przetargu - które wojsko ogłosiło w połowie br. Termin składania ofert przesunięto na koniec wakacji. Po dość długim procesie analizy ofert oraz złożeniu odwołań, dopiero 13 listopada br. zamawiający wyłonił firmę Covertech jako zwycięzce postępowania w zadaniu nr 2 na radiotelefony przewoźne.

 

 Excera-radiotelefon-DMR-EP5000-www

 

Firma Covertech dostarczyła do wojska swoje dwa flagowe modele radiotelefonów EXCERA EP5000 oraz EM8100.

 

W skład nowej serii radiotelefonów przenośnych DMR EP5xxx wchodzą trzy modele: EP5000 – bez wyświetlacza i klawiatury, EP5500 – z uproszczoną klawiaturą, i najbardziej rozbudowany EP5800 z kolorowym wyświetlaczem i pełną klawiaturą. Radiotelefony cechuje kompaktowość, niewielkie wymiary: 115x54x30mm, przy pełnej funkcjonalności. Urządzenia dostępne są w wersjach VHF (136-174 MHz) oraz UHF (400-470MHz). W ukompletowaniu podstawowym znajduje się akumulator Li-Ion 2000mAh, ładowarka, antena, klips do pasa.

 

Dostarczony radiotelefon pracuje w paśmie UHF w trybie analogowym (11K0F3E, 16K0F3E) oraz w trybie cyfrowym (zgodny z DMR Tier. II) 7K60F1E. Model ten ma wbudowany moduł GPS, Bluetooth i Mandown. Umożliwia też pracę w sieci DMR Multi-Site IP Connect. Zgodnie z wymaganiami wojska radiotelefon zapewnia szyfrowanie DMRA ARC4/DES/AES. Specjalna ładowarka biurkowa zapewnia naładowanie do 85% pojemności w ciągu zaledwie 1 godziny.

 

W komplecie z radiotelefonami noszonymi znajduje się m.in. antena szerokopasmowa (strojona), mikrofonogłośnik, ładowarka jednostanowiskowa szybka (z możliwością podłączenia do instalacji elektrycznej 230V oraz instalacji elektrycznej pojazdu 12/24V), 2 osobne ładowarki oraz 2 akumulatory Li-Jon.

 

Radiotelefon przewoźny EM8100 został dostarczony w ukompletowaniu z mikrofonogłośnikiem z klawiaturą, uchwytem samochodowym, zestawem antenowym (antena szerokopasmowa przewoźna, podstawa montażowa, fider min. 5m).

 

EM8100 oferują m.in.: komunikację w pełnym dupleksie, duże transfleksyjne wyświetlacze HD LCD TFT 2.8”, zgodność ze standardami IP54 i MIL-STD-810, pracę w trybach analogowym konwencjonalny, ETSI DMR Tier II konwencjonalne, ETSI DMR Tier III trunking, MPT 1327, programowalny adres IP, szyfrowanie ARC4/AES (opcja).

 

Źródło: http://covertech.pl

 

Covertech logo

COVERTECH Sp. z o.o. to młoda, prężnie działająca firma założona przez profesjonalistów – pasjonatów nowoczesnych technologii, związanych z branżą radiołączności od kilkunastu lat, i skupiająca wokół siebie specjalistów o wysokich kwalifikacjach, gruntownej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem EXCERA – producenta nowoczesnych systemów łączności w standardzie ETSI DMR Tier II i Tier III tranking, w tym: profesjonalnych radiotelefonów przenośnych, przewoźnych, bazowych, przemienników oraz akcesoriów. Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostaw, wdrażania oraz serwisowania systemów
radiokomunikacyjnych.