Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola MOTOTRBO SL2600 – nowy, biznesowy radiotelefon w kompaktowym wydaniu

 

Motorola Solutions wprowadziła na polski rynek nowy, profesjonalny radiotelefon SL2600, kierowany do użytkowników biznesowych. Urządzenie wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, zestawem ciekawych funkcji oraz kompaktowymi wymiarami. Smukła obudowa o szerokości 5,5 oraz grubości 2,2 centymetra dobrze leży w dłoni, gwarantując ergonomię i dyskrecję podczas korzystania. Radiotelefon z podstawowym akumulatorem waży jedynie 190 gramów, nieznacznie ustępując pod tym względem współczesnym smartfonom. Obsługa technologii Bluetooth®, łączności Wi-Fi oraz różnych trybów pracy uzupełniają możliwości nowego radiotelefonu SL2600.

 

Motorola-MOTOTRBO-SL2600


Wygląd oraz funkcjonalność urządzenia to odpowiedź na oczekiwania współczesnych użytkowników i zespołów zainteresowanych wydajną, natychmiastową łącznością w takich miejscach, jak biurowce, hotele, centra handlowe, duże hale fabryczne oraz magazynowe. SL2600 ułatwi komunikację na dużych przestrzeniach, zwiększając zarówno bezpieczeństwo, jak i płynność pracy. Nowy radiotelefon Motoroli równie dobrze sprawdzi się w dłoni managera, jak i kierownika budowy oraz sprzedawcy w centrum handlowym.

 

Motorola-MOTOTRBO-SL2600-hotel-lacznosc-radiowa

Pracę z urządzeniem ułatwi czytelny, dwuwierszowy wyświetlacz OLED, prezentujący m.in. poziom naładowania baterii, siłę sygnału i aktualnie wykorzystywany kanał. Umożliwia także odczyt odebranych wiadomości tekstowych. Pod ekranem umieszczono cztery przyciski pełniące funkcję wirtualnej klawiatury. Przełącznik kanałów znajduje się na górnej płaszczyźnie obudowy, obok anteny i włącznika. Na bocznej ściance użytkownik znajdzie duży przycisk do nadawania oraz przyciski do regulacji głośności. Do dyspozycji jest także jeden programowalny przycisk, którego funkcję – w zależności od potrzeb – definiuje administrator systemu. Radiotelefony SL2600 mogą być programowane bezprzewodowo (technologia over-the-air) za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Biznesowy styl radiotelefonu SL2600 podkreśla obsługa standardu Bluetooth 4.0 LE®, dzięki której urządzenie współpracuje bezprzewodowo z zestawami słuchawkowymi. Co więcej, technologia Bluetooth® umożliwia także pozycjonowanie użytkowników wewnątrz obiektów z wykorzystaniem aplikacji dyspozytorskiej ConSEL i odpowiednio rozmieszczonych beaconów (funkcja pozycjonowania wymaga zakupienia odpowiedniej opcji do radiotelefonu).

Motorola-MOTOTRBO-SL2600-hotel-lacznosc-radiowa-2.jpg

SL2600 może pracować w trybie analogowym oraz w trybie cyfrowym DMR Mototrbo™. W trybie cyfrowym radiotelefon umożliwia przesyłanie wcześniej zdefiniowanych wiadomości tekstowych i posiada funkcje zwiększające bezpieczeństwo pracowników (np. „samotny pracownik”). Urządzenie obsługuje tryb bezpośredni (łączność pomiędzy radiotelefonami bez pośrednictwa przemiennika), przez przemiennik (zwiększający zasięg pracy, np. w dużej hali magazynowej, fabrycznej, hotelu), w trybie MOTOTRBO™ IP Site Connect (możliwość połączenia do 15 przemienników w sieci IP, również podzielonych na kilka lokalizacji – np. połączenie kilku biur przedsiębiorstwa lub zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych miejscowościach za pomocą sieci IP), a także w systemach trankingowych Multi Site Capacity Plus. W tym trybie, zapewniającym najwyższą funkcjonalność, po zakupie dodatkowej opcji do radiotelefonu zyskuje się największą pojemność systemu i produktywność komunikacji.

Możliwości radiotelefonu SL2600 uzupełnia szereg akcesoriów, wśród których znajdziemy m.in. ładowarki wielostanowiskowe/jednostanowiskowe, anteny, etui i zaczepy oraz różnego typu słuchawki, które usprawnią komunikację w różnych warunkach.

Modele SL2600 korzystają z pasm VHF (136-174MHz) lub UHF (403-480MHz), które wymagają zezwolenia Urzędu Komunikacji Elektronicznej .

Radiotelefony są dostępne w sieci dystrybucyjnej firmy Aksel Sp. z o.o.

Źródło: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)

AKSEL Firma inżynierska z długoletnią tradycją. Doświadczenie oraz kompetencje pracowników pozwalają na wdrażanie profesjonalnych rozwiązań z zakresu łączności dla wojska, służb bezpieczeństwa publicznego, przemysłu oraz innych przedsiębiorstw. Naszym klientom proponujemy m.in.: systemy radiokomunikacyjne TETRA, DMR, aplikację dyspozytorską ConSEL z możliwością lokalizacji GPS, radiotelefony i akcesoria w tym kamuflowane, specjalistyczne systemy teleinformatyczne oraz profesjonalne szkolenia techniczne.  Autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA.  Dystrybutor SAVOX i Radio Activity. Firma jest też dostawcą łączności  cyfrowej TETRA i DMR.