Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy tester radiokomunikacyjny R8100 trafił do Policji w Lublinie

 

Firma DIGIMES poinformowała o dostarczeniu przenośnego testera radiokomunikacyjnego R8100.  R8100 to kolejna, ulepszona wersja znanego i cenionego modelu R8000B, wyposażona w wewnętrzne zasilanie bateryjne. W nowym modelu nieznacznie zmodyfikowaną interfejs oraz wygląd zewnętrzny, natomiast parametry i możliwości diagnostyczne pozostały takie same jak u poprzednika. Nabywcą nowego egzemplarza jest Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie. Tester został dostarczony w konfiguracji łączność analog + DMR z możliwością rozszerzenia o protokół cyfrowy TETRA. Policja posiada wiele cyfrowych instalacji, szczególnie na ścianie wschodniej, i wciąż dokonuje kolejnych inwestycji w łączność DMR. Tester został dostarczony tuż przed końcem roku 2017.

 

 Tester-radiokomunikacyjny-R8100-Policja

 

Tester R8100 to jedyne na świecie przenośne urządzenia testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 250 kHz do 3 GHz, które posiadają wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego. Mierniki umożliwiają pomiary systemów łączności pracujących w standardach TETRA, DMR, NXDN, APCO-25 i MOTOTRBO, a także dPMR.

 

Pełna specyfikacja techniczna testera R8100 dostępna jest na stronie: http://www.digimes.pl/

 

Źródło: Digimes

 

O firmie DIGIMES (digimes.pl)

 

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.