Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Już dostępne cyfrowe radiotelefony PMR446 Hytera BD305LF

 

Firma RTcom, autoryzowany dystrybutor produktów firmy Hytera, poinformowała o dostępności w swoich magazynach radiotelefonu Hytera BD305LF- najnowsze, cyfrowo-analogowe PMR446 w standardzie ETSI DMR Tier I.

 

 Radiotelefon-Hytera-BD305LF

Radiotelefon charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami (101x49x26mm bez anteny), wagą – tylko 140g i kompaktową budową. Możliwość zaprogramowania 48 kanałów w 3 strefach. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu micro USB lub opcjonalną ładowarką biurkową CH10L22. Złącze akcesoriów audio jest takie samo jak w modelach PD3x5.

 Radiotelefon-Hytera-PMR446-DMR-Tier-I-BD305LF

 

BD305LF obsługuje tryb analogowy i cyfrowy z funkcją skanowania i auto detekcji typu odbieranego sygnału. Dodatkowo obsługa głosowej informacji o wybranym kanale, VOX.

 

Standardowe ukompletowanie to:

  • Radiotelefon BD305LF,
  • Akumulator Li-Ion 2.200mAh,
  • Klips do pasa,
  • Smycz na rękę,
  • Ładowarka sieciowa 230V AC z micro USB,

Wybrane akcesoria dodatkowe:

Hytera-BD305LF-radiotelefon-DMR-PMR446-akcesoria

 

W linku dostępna jest broszura PDF ze szczegółową specyfikacja techniczną: Hytera-radiotelefon-DMR-PMR446-Hytera-BD305LF-broszura-angielski.PDF

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.