Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy na Dzień Otwarty ATDI

 

Firma ATDI, tradycyjnie w Tłusty Czwartek (8 lutego br.) zaprasza wszystkich pasjonatów telekomunikacji na spotkanie w warszawskiej siedzibie ATDI. Dzień Otwarty to doskonała okazja, by poznać najnowsze osiągnięcia z branży, omówić interesujące zagadnienia i wymienić doświadczenia.

 

ATDI-spotkanie-konferencja-tlusty-czwartek-2018

 

Rozmowom towarzyszyć będzie słodki poczęstunek, jak przystało na Tłusty Czwartek – pączków nie zabraknie!

 

O czym będziemy mówić:

  • GSM-R – najgorętszy temat ostatnich miesięcy.
  • zaprezentujemy metodę efektywnego i szybkiego obliczania planowania radiowego dla systemu GSM-R na liniach kolejowych PKP PLK. Przedstawimy plany w zakresie realizacji i budowy infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce, w tym budowy infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP PLK.
  • Oddziaływanie fal radiowych na człowieka zapowiemy międzynarodową konferencję UNESCO – ATDI „Oddziaływanie fal radiowych na człowieka a społeczeństwo informacji i komunikacji”, która już w listopadzie br. odbędzie się w siedzibie UNESCO w Paryżu.
  • Nowinki ze świata telekomunikacji najnowsze trendy, interesujące zagadnienia, inspirujące case studies – zapraszamy do otwartej dyskusji z naszymi ekspertami.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nic prostszego! Nasi eksperci chętnie zorganizują warsztaty na życzenie podczas których możemy szczegółowo omówić każde interesujące zagadnienie!

 

Zapisz się już dziś!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Dniu Otwartym ATDI
do dnia 6.02.2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
lub telefonicznie pod numerem: +48 22 828 92 08.


Wydarzenie odbędzie się 8 lutego br., w godz. 9.00-17.00
w siedzibie ATDI przy ul. Nowy Świat 54/56.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

Źródło: ATDI Polska

 

 

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).