Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL otrzymał tytuł Partnera Aplikacyjnego Motoroli

 

Firma Aksel z Rybnika, jako jedyna w Polsce otrzymała certyfikat Motorla Application Partner. Aksel znajduje się również w elitarnym gronie MOTOTRBO Supervisor Circle. Jest to grupa nadająca kierunek rozwoju MOTOTRBO.

 

Spółka Aksel od roku 2009 rozwija swoją autorską aplikację dyspozytorską ConSEL. System ConSEL oferuje pełną funkcjonalność radiotelefonu DMR MOTOTRBO z poziomu aplikacji. Pozwala na zdalne sterowanie, tworzenie grup oraz indywidualnych numerów. Zapewnia dostęp do radiotelefonu oraz stanowi w pełni funkcjonalny rejestrator rozmów, umożliwiając również transmisję głosu i danych. Rozbudowane funkcje lokalizacyjne AVL (śledzenie, historia) czy współpraca z mapami Google Earth, Emapa, mapami rastrowymi umożliwiają łatwą wizualizację obiektów wraz z aktualną pozycją.

 

Motorola-Application-Partner-logo.jpg

Według źródeł Aksel, w naszym kraju wdrożono już ponad 100 licencji ConSEL dla takich klientów jak: Straż Pożarna, Policja, Straż Miejska, Pogotowie Ratunkowe oraz służby publiczne i kryzysowe.

 

Firma Aksel znajduje się wśród 10 firm uznanych za najbardziej zaawansowanych technologicznie w środowisku dystrybutorów Motorola Solutions na obszar EMEA.

 

Źródło: http://www.aksel.com.pl

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.