Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kenwood: Nowy system interkomowy DECT

 

Firma Kenwood zaprezentowała nowy system komunikacji radiowej pracujący w standardzie DECT. System WD-K10 oferuje prostą i w pełni dupleksową komunikację głosową. Jest to idealne rozwiązanie dla operatorów dźwigów, zakładów produkcyjnych, podczas zabezpieczenia imprez masowych oraz kompleksów hotelowych.

kenwood-dect-intercom-system

Małe i lekkie radiotelefony DECT są wytrzymałe i proste w obsłudze. Wielkość wizytówki oraz grubość zaledwie 20 mm czyni urządzenie bardzo poręcznym w użyciu. Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji - jedno ładowanie akumulatora umożliwia pracę aż do 20 godzin. Model WD-K10PBS (136 g) może być stosowany jako przenośna stacja bazowa.

 

Kluczowe właściwości systemu to:

  • Nie wymaga licencji radiowych;
  • Komunikacja w pełnym dupleksie;
  • Możliwość budowy systemu komunikacyjnego opartego o stacje bazowe, przenośne stacje bazowe oraz radiotelefony;
  • W trybie pełnego dupleksu do 1 stacji bazowej WD-K10BS / WD-K10PBS może być zarejestrowanych 10 radiotelefonów WD-K10TR przy najniższej jakości dźwięku lub 5 radiotelefonów przy najwyższej jakości dźwięku;
  • Do 64 radiotelefonów w Trybie Słuchania;
  • Możliwość połączenia 4 stacji bazowych WD-K10BS w jeden system w celu zwiększenia zasięgu;
  • Możliwość łączenia przenośnych stacji bazowych WD-K10PBS z radiotelefonami PMR/NEXEDGE/DMR zarówno w trybie konwencjonalnym jak i trankingowym;
  • Obsługa VOX.

Kenwood-dect-system-radiotelefony-WD-K10

Co to jest DECT?

DECT (ang. Digital Enhanced Cordless Telephony) to system cyfrowej łączności bezprzewodowej na niewielkich odległościach opracowany przez Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych (ETSI). Według założeń przystosowany zarówno do transmisji mowy, danych oraz krótkich wiadomości. System DECT stanowi system telefonii bezprzewodowej, który realizuje metodą radiową dostęp do sieci stałych na obszarach dużego natężenia ruchu telekomunikacyjnego takich jak w portach lotniczych, centrach miast czy na stacjach.

Kenwood-Dect-Base-Station-ED-K10BS

 

Czytaj Broszurę PDF Kenwood: Kenwood-Dect-broszura-EN.pdf

 

Źródło: elektrit.pl

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie, jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood, jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.