Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola CLK446 – radiotelefon zaprojektowany od nowa

 

Na polski rynek trafia nowy radiotelefon, który przełamuje konwenanse i dotychczasowe wyobrażenia dotyczące tego typu sprzętu. Motorola CLK446 wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim wzornictwem, niewielkimi rozmiarami oraz wagą, a użytkownikom oferuje dużą funkcjonalność. Atrakcyjny wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią, która sprawdzi się w codziennych zastosowaniach w restauracjach, sklepach lub hotelach. Sprzedaż radiotelefonu rozpoczyna spółka Aksel, autoryzowany dystrybutor firmy Motorola Solutions.

 

Motorola CLK446

 
Obsługa CLK446  jest wyjątkowo łatwa, a oferowane możliwości zagwarantują bezpośrednią łączność i efektywną koordynację pracowników. Niewielkich rozmiarów, dyskretny radiotelefon ułatwi szybką reakcję na pytania oraz potrzeby klientów i przełoży się na zwiększenie poziomu obsługi w hotelu, restauracji lub dużym sklepie.

 

Motorola-radiotelefon-PMR-CLK446


Model CL446 wygląda jak modny dodatek, dzięki czemu korzystający z radiotelefonu użytkownik nie budzi skojarzeń z pracownikiem ochrony lub innych służb mundurowych. Szeroka gama akcesoriów otwiera szereg nowych możliwości – pozwala mocować CLK446 do smyczy, przypinać do marynarki lub żakietu oraz paska, a nawet mocować na nadgarstku lub ramieniu. Wśród dodatków zwiększających funkcjonalność urządzenia znajdziemy także zestawy słuchawkowe, które zapewnią większą dyskrecje podczas przekazywania informacji. Wytrzymała obudowa radiotelefonu wykonana jest z poliwęglanu i pokryta specjalną warstwą, która chroni powierzchnię przed drobnoustrojami, gwarantując wysoki poziom higieny i możliwość zastosowania urządzenia w miejscach wymagających szczególnej czystości.

 

Motorola-CLK446-frontMotorola CLK446 pracuje w paśmie PMR446, co oznacza, że jej używanie nie wymaga posiadania licencji. Antena radiotelefonu została zintegrowana w jego korpusie, przekładając się na redukcję rozmiarów i elegancką konstrukcję urządzenia. CLK446 posiada także czytelny wyświetlacz LED, na którym prezentowane są m.in. informacje o  aktywnym kanale, poziomie głośności lub trybie skanowania. Radiotelefon posiada do wyboru 3 różne dzwonki ułatwiające identyfikację osoby dzwoniącej. Dostępna jest także funkcja VOX, która aktywuje transmisję po wykryciu głosu, bez potrzeby wciskania przycisku. Radiotelefon może pracować nawet do 10 godzin (przy wzorcu użytkowania 5/5/90 – czyli 5 proc. czasu nadawanie, 5 proc. odbieranie, 90 proc. czuwanie), a do ładowania producent udostępnia dedykowane podstawki jedno- oraz sześciopozycyjne.

Mimo wysublimowanego wyglądu, Motorola CLK446 została zaprojektowana i przetestowania zgodnie ze standardami wojskowymi 810C, D, E, F i G, w tym pod kątem wymagań uwzględniających wysokie, niskie i szybko zmieniające się temperatury, zwiększone wibracje oraz wysoką wilgotność.


Zasięg CLK446 obejmuje przestrzeń 7400 metrów kwadratowych, choć jest uzależniony od terenu i warunków środowiskowych. Producent podaje jednak, że odległość sześciu pięter nie stanowi bariery w komunikacji za pośrednictwem tego radiotelefonu.

 

Dystrybutorem urządzeń CLK446 w Polsce jest spółka Aksel (www.aksel.com.pl).

Źródło: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)

AKSEL Firma inżynierska z długoletnią tradycją. Doświadczenie oraz kompetencje pracowników pozwalają na wdrażanie profesjonalnych rozwiązań z zakresu łączności dla wojska, służb bezpieczeństwa publicznego, przemysłu oraz innych przedsiębiorstw. Naszym klientom proponujemy m.in.: systemy radiokomunikacyjne TETRA, DMR, aplikację dyspozytorską ConSEL z możliwością lokalizacji GPS, radiotelefony i akcesoria w tym kamuflowane, specjalistyczne systemy teleinformatyczne oraz profesjonalne szkolenia techniczne.  Autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA.  Dystrybutor SAVOX i Radio Activity. Firma jest też dostawcą łączności  cyfrowej TETRA i DMR.