Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ELNEX liderem sprzedaży Motorola Solutions w sieci Altran w roku 2016

 

Firma ELNEX została uhonorowana dyplomem za zajęcie I. miejsca w zakresie wielkości sprzedaży sprzętu radiokomunikacyjnego firmy Motorola Solutions w 2016 roku w sieci dystrybucyjnej firmy ALTRAN.

 

Novotel-Centrum-Warszawa

 

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w warszawskim hotelu Novotel 30 marca 2017 r., dystrybutor Motorola Solutions, firma ALTRAN Ewa Golusińska przekazała firmie ELNEX dyplom za wybitne osiągnięcia.

 

Elenx-Altran-Motorola-Soutons-dyplom-2016

 

Istotną rolę w wolumenie sprzedaży w 2016 r. odegrała duża dostawa sprzętu radiokomunikacyjnego Motorola dla Karpackiego Ośrodka Straży Granicznej w Nowym Sączu. Obejmowała ona radiotelefony przenośne, przewoźne, kamuflowane, przemienniki i osprzęt oraz kompleksowe szkolenie pracowników Straży Granicznej.

 

Źródło: Elnex.pl Fot. Hotel Novatel http://bstatic.com

 

O firmie ELNEX (www.elnex.pl)

Elnex-logo-small.jpgFirma powstała w 1994 roku i zalicza się dziś do wiodących dostawców radiotelefonów MOTOROLA. W 2008 r. uzyskała certyfikat Akredytowanego Partnera Programu Tworzenia Rozwiązań Aplikacyjnych (Motorola Application Developer Programme). Aktualnie finalizuje prace nad własną aplikacją o roboczej nazwie TrackDMR. Elnex zajął I miejsce w konkursie MOTOROLI na najlepszy projekt MOTOTRBO wdrożony w Polsce w 2011 roku.