Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy system łączności analogowej MPT1327 na lotnisku Okęcie

 

Mimo triumfalnego pochodu łączności cyfrowej w kraju jak i na całym świecie, analogowa łączność radiowa nadal jest jednym z podstawowych narzędzi w biznesie każdego dnia i dowodzi swej przydatności w wielu miejscach. Niekiedy podstawowe funkcje analogowych systemów są w pełni wystarczające dla danego biznesu. Tak było w przypadku firmy Airport Handling Systems Sp. z o.o.(AHS), która świadczy usługi łączności radiowej na terenie lotniska Okęcie w Warszawie.

 

Samolot-Lufthansa-Okecie-mid.JPG 

 

Szefowie tej spółki doszli do wniosku, że dalsza inwestycja w rozwój popularnego "analogu" jest celowa i w pełni odpowiada ich potrzebom. Niedawno firma TRX z Białegostoku wdrożyła analogowy system trankingowy w standardzie MTP1327 dla AHS. Pozwoliło to na wydzielenie swojej łączności od spółki LS.  Nowy system, w oparciu przemiennik MTR2000 Motorola dysponuje 5 kanałami radiowymi, umożliwiając swobodną pracę w eterze około 100 użytkownikom, odpowiedzialnych głównie za obsługę płyty lotniska.

 

Kazimierz Kryński z firmy TRX powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy uruchomić ten system dla firmy AHS, która pełni kluczową rolę w obsłudze lotniska Okęcie."

 

Źródła: radioscanner.pl, własne, Fot: Wikipedia