Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Opóźniony start WCPR w Olsztynie z powodu braku anten

 

Portal Onet.pl podaje, że z powodu braku anten do systemu łączności radiowej, został opóźniony start centrum powiadamiania ratunkowego w Olsztynie. Dopiero w piątek (17.08) po godzinie 15.00, a nie jak zapowiadano - w czwartek - olsztyński system zaczął działać.

 

ambulans-olsztynskiego-pogotowia fot:pogotowie.olsztyn.sisco.info

Fot:pogotowie.olsztyn.sisco.info

 

W czwartek definitywnie miała zostać zamknięta wykorzystywana do tej pory elbląska dyspozytornia. Okazało się jednak, że system nie jest gotów. Zabrakło anten bez których komunikacja radiowa z załogami karetek pogotowia nie jest możliwa. O przetargu na instalację antenową informowaliśmy w artykule: W olsztyńskim pogotowiu nowy przetarg na instalację antenową.

 

Wygrała go firma Profkom Krzysztof Truszkowski z Olsztyna, oferując realizację zamówienia za kwotę 29 925,90 zł brutto. Druga oferta firmy Jarex była droższa o około 5 000 zł.

 

Przetarg na instalację antenową był ogłaszany już wcześniej w kwietniu (nr postępowania: ZP31/2012). Niestety został unieważniony ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę, którą zamierzano przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

 

Źródło: wiadomosci.onet.pl/regionalne/olsztyn...