Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bezpieczniejsze miasta dzięki inteligentnym rozwiązaniom dla służb bezpieczeństwa publicznego


WARSZAWA, Polska – 5 października 2016 r. – Motorola Solutions zaprezentowała nową generację inteligentnych rozwiązań dla służb bezpieczeństwa publicznego, w tym wyposażenie funkcjonariusza policji podłączonego do sieci (Connected Police Officer) – kamerę noszoną na uniformie – oraz centrum dowodzenia (Command Central). Bez względu na to, czy priorytetem jest utrzymywanie łączności między ratownikami a centrum dowodzenia, czy też zapewnienie niezawodnej komunikacji z funkcjonariuszami, Motorola Solutions oferuje inteligentny sprzęt, taki jak kamery noszone na unformie oraz rozwiązania analityczne nowej generacji.

 

 Motorola-connected-officer

 

Nasze inteligentne rozwiązania dla służb bezpieczeństwa publicznego pozwalają efektywnie wykorzystać coraz liczniejsze źródła danych. Wspomagają tym samym szybkie, precyzyjne procedury reagowania kryzysowego i zapobiegania przestępstwom” – powiedział Jacek Drabik, Country Manager Poland, Motorola Solutions.– „Integrując dane z wielu różnych źródeł, takich jak drony transmitujące wideo na żywo, media społecznościowe, czujniki lub kamery noszone na ciele przez personel służb bezpieczeństwa publicznego, pomagamy uprościć procedury, jednocześnie zwiększając świadomość sytuacyjną  i bezpieczeństwo funkcjonariuszy”.

                                                                                

POLICJANT PODŁĄCZONY DO SIECI

Motorola zaprezentowała rewolucyjną koncepcję policjanta podłączonego do sieci – Connected Police Officer. Wyposażeni w zaawansowane i przyszłościowe technologie, takie jak kamery noszone na ciele, urządzenia z obsługą LTE, czujniki lokalizacji i wyposażenia, a także rozwiązania biometryczne i wspomagające współpracę, funkcjonariusze będą mogli pozostawać w stałej łączności ze stanowiskiem dowodzenia. Pozwoli to zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność ich działań.

 

 RadioEXPO-2016-Jaroslaw-Piwowarczyk-Motorola-Solutions

NATYCHMIASTOWE I DOKŁADNE REJESTROWANIE KLUCZOWYCH ZDARZEŃ

Motorola Solutions oferuje organom ścigania kompleksowe rozwiązanie do zarządzania cyfrowym materiałem dowodowym (Digital Evidence Management Solution, DEMS). Si500 Video Speaker Microphone (VSM) to rozwiązanie, które integruję kamerę noszoną na uniformie z usprawnioną komunikacją głosową oraz inteligentnym interfejsem do zarządzania danymi. Ściśle integruje się z systemem przechowywania danych Motorola Solutions CommandCentral Vault, który gwarantuje integralność materiału dowodowego w postaci nagrań dźwiękowych, wideo i zdjęć od ulicy do sali sądowej.

 

INTELIGENTNA ANALITYKA DLA CENTRUM DOWODZENIA

Motorola Solutions zaprezentowała kompleksową ofertę rozwiązań CommandCentral, które pozwalają uprościć i usprawnić procedury postępowania przed, w trakcie i po incydencie, w centrum dowodzenia oraz w środowiskach operacyjnych pierwszej linii. Dzięki zaawansowanej analityce służby bezpieczeństwa publicznego mogą agregować dane i wizualizować je na wiele sposobów, łącznie z generowaniem map cieplnych, tworzeniem wykresów lub prostym prezentowaniem skomplikowanych danych historycznych na intuicyjnych konsolach.

 

PRZENOŚNE ROZWIĄZANIA INFRASTRUKTURY LTE

Motorola Solutions oferuje szeroką gamę rozwiązań LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego. Dostępna na żądanie łączność TETRA i LTE pozwala personelowi ratunkowemu utrzymywać łączność z przenośną infrastrukturą, która może działać autonomicznie albo jako przedłużenie głównej sieci. Motorola Solutions współpracuje w tym obszarze z firmą Ericsson, dostawcą technologii i usług dla operatorów komunikacyjnych.

 

Koncepcja Connected Officer była też prezentowana podczas RadioEXPO 2016.

RadioEXPO-2016-Jaroslaw-Piwowarczyk-Motorola-Solutions-demonstracja

 

Informacje o Motorola Solutions (www.motorolasolutions.com)

motorola-solutions-logoMotorola Solutions tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o szczególnym znaczeniu. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Oferta firmy, obejmująca urządzenia, infrastrukturę, oprogramowanie i usługi, kierowana jest m.in. do organów ścigania, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, agencji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwowe, służb komunalnych, także do organizacji z sektorów górnictwa, energetyki, produkcji, turystyki, handlu, transportu i logistyki, edukacji, a także służb publicznych.

 

Motorola powstała w 1928 roku. W ciągu swojego istnienia wprowadziła szereg innowacji, które rewolucjonizowały komunikację. Począwszy od bycia pionierem komunikacji mobilnej w latach 30-tych XX wieku, poprzez stworzenie urządzeń, które przeniosły pierwsze słowa z księżyca w 1969 r., aż po współczesne wyposażenie wykorzystywane w misjach pomocy humanitarnej na całym świecie – Motorola Solutions jest obecna ze swoimi rozwiązaniami na skalę globalną.

 

Motorola Solutions, z przychodami za 2015 r. sięgającymi 5,7 mld USD, wydatkami na badania i rozwój na poziomie 620 mln USD, przekładającymi się na tysiące patentów, a także z 13 tys. pracowników na całym świecie, pomaga klientom osiągnąć maksimum ich potencjału w chwilach, które mają znaczenie.

 

Źródło: http://www.motorolasolutions.com/