Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL dostarczył MOTOTRBO na Półmaraton Księżycowy w Rybniku

 

Już po raz siódmy wystartował Rybnicki Półmaraton Księżycowy! Jest to impreza, która z każdą kolejną edycją zyskuje coraz większą popularność. Tym razem zarówno start i meta zostały przeniesione na parking przy kąpielisku „Ruda” w Rybniku. W biegu wzięło udział 1508 biegaczy, z czego w wyznaczonym czasie do mety dobiegło 1115 osób. Łączność radiową podczas imprezy zapewniła spółka AKSEL z Rybnik.

 

 aksel-mototrbo-polmaraton-ksiezycowy-2016

 

Aby zapewnić niezawodną łączność na właściwym poziomie, obsługa imprezy wyposażona została w przenośne oraz przewoźne radiotelefony cyfrowo-analogowe. Używano noszonych radiotelefonów Motorola MOTOTRBO DP1400, które gwarantują stabilną pracę w oparciu o obsługę zarówno trybu analogowego, jak i cyfrowego. Dużą zaletą tych urządzeń jest możliwość przerwania łączności innych radiotelefonów - w celu nadania (w nagłych sytuacjach) do wszystkich użytkowników krytycznego komunikatu , co w przypadku takiej imprezy jak RYBNICKI PÓŁMARATON KSIĘŻYCOWY jest niewątpliwie przydatną funkcją.

 

Ponadto w celu zapewnienia optymalnego komfortu pracy z urządzeniami noszonymi DP1400, do współpracy z nimi dostarczono mikrofonogłośniki PMMN4029. Dodatkowo pojazdy obsługi imprezy zostały wyposażone w radiotelefony przewoźne MOTOTRBO DM1600, gwarantujące spory komfort pracy, wysoki zasięg oraz lepszą jakość dźwięku.

 

Źródło: AKSEL Sp. z o.o.

 

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i innych. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania do monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.