Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność od Alfa Radio na Mistrzostwach Świata w lekkiej atletyce

 

W dniach 17 do 24 lipca br. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce do lat 20 (wcześniej MŚ Juniorów). Są to zawody lekkoatletyczne organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF). Pod względem liczby uczestniczących w nich sportowców oraz liczby widzów śledzących zawody stanowią trzecią największą imprezę sportową na świecie po igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata w piłce nożnej.

 

IAAF_World_Junior_Championships_Bydgoszcz 

 

Firma Alfa Radio wypożyczyła sprzęt łączności, to jest radiotelefony HYTERA, które były wykorzystywane przez sędziów, organizatora oraz ochronę przed oraz w trakcie rozgrywanych - na Stadionie Zawiszy - Mistrzostw Świata. Firma Alfa Radio od lat zapewnia łączność, w tym wypożycza radiotelefony - m.in. na duże imprezy masowe w całym kraju.

 

mistrzostwa-swiata-w-lekkiej-atletyce-bydgoszcz-2016

 

Z uwagi na wymagania, specyfikę pracy oraz wcześniejsze doświadczenia przy organizacji tego typu imprez do organizacji IAAF Mistrzostwa Świata do lat 20 zdecydowano się wykorzystać przenośne radiotelefony cyfrowo-analogowe marki Hytera (głównie modele PD505 i PD785) wraz z zestawami słuchawkowymi. Możliwość tworzenia odrębnych grup rozmownych, obsługa połączeń grupowych, indywidualnych i alarmowych umożliwiła efektywne zarządzanie personelem. Obsługa doceniła także wysoką jakość połączeń, wytrzymałość i łatwość obsługi dostarczonych terminali noszonych firmy Hytera.

Kluczowym było również zapewnienie łączności dla dużej ilości grup - pracujących niezależnie - przy ograniczonej puli częstotliwości. Czysty niezawodny przekaz i poufność korespondencji, przy jednocześnie prostej obsłudze - stąd wybór padł na radiotelefony DMR HYTERA (więcej info www.hytera.pl).

 

Źródło: alfaradio.pl Fot. By Pit1233 - Praca własna, CC0.

 

O firmie Alfa Radio

Alfa-Radio-logoAlfa Radio jest autoryzowanym dealerem produktów firmy Motorola, Kenwood, Hytera na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma oferuje szeroki asortyment radiotelefonów jak również dostępne na rynku akcesoria. Buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe systemy w oparciu o radiotelefony.

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.