Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy system łączności kolejowej między Wałczem i Ulikowem

 

Na trasie Wałcz – Ulikowo został zbudowany nowy system łączności przewodowej i radiowej. Dzięki temu prowadzenie pociągów na tym odcinku stanie się bardziej bezpieczne.

 

Masz antenowy łączności kolejowej w Ulkowie

Nowy system zapewni bezpośrednią, ciągłą i pewną łączność  między posterunkami ruchu i pociągami oraz umożliwi wprowadzenie nowoczesnego systemu sterowania ruchem kolejowym.

Dotychczasowy system łączności przewodowej i radiowej na odcinku Kalisz Pom. – Ulikowo był przestarzały, natomiast na nieczynnym odcinku między Wałczem i Kaliszem Pom. w ogóle nie istniał. Dla bezpiecznego  i nieograniczonego prowadzenia ruchu kolejowego niezbędne było przywrócenie łączności.

Na potrzeby łączności radiowej zostały zabudowane urządzenia radiowe i postawione nowe (lub zmodernizowane dotychczasowe) maszty antenowe.  System łączności radiowej będzie pracować na kanałach radiotelefonicznych sieci PKP: pociągowej i ratunkowej oraz drogowej i utrzymania. System zapewni ciągłą i dwukierunkową łączność radiową pomiędzy wszystkimi dyżurnymi ruchu  oraz z użytkownikami stacji ruchomych na pojazdach kolejowych.

Zadanie realizowane było przez firmy:  PNI Sp. z o.o., KZŁ Bydgoszcz, PYRYLANDIA Sp. z o.o. Profesjonalne Systemy Radiokomunikacyjne.

Wartość zadania – 5 340 800,00 PLN (środki własne PKP PLK S.A.)

 

Źródło i foto: plk-sa.pl